Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Băăă... Am veniit :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bună băă! Eu sunt Miranda, dar porecla mea [ mult iubită şi adorată şi ideea lu Alex a.k.a Metal ] este Dydo. Are o semnificaţie specială pentru mine, dar n-am chef să pălăvrăgesc despre asta acum.
Deci, eu ascultă muzică metal [ thanks to Metal ] , dar şi punk 8 . Formaţii...păi: Nightwish, Nickelback, Queen, Avril Lavigne, Sonata Arctica, Yellowcard, Slayer, Red car wide , Metallica, Iron Maiden , Muse etc.
Culori care-mi plac...păăăi.. Roşu, negru, alb, albastru închis şi moov.
Animeurile...nu-mi plac prea mult, dar m-am uitat la câteva la ziua lu domnu' Alex şi...nu pot să spun că-mi displac. La mine nu merge Animaxul deci nu prea pot să vizionez.
Mie...îmi place să mă dau cu skateul, snowboardul, skiurile şi bmxul [ ce frumoos 8 ] . Dar pasiunea mea va rămâne pentru totdeauna skateboardingul... doar am vut şi cel mai cuul prof 21 .
Anyway, cam atât dacă aveţi întrebări... hmm..puneţi-le 21
Bine ai venit pe Animezup, Dydo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello, girl, bine ai venit pe forum. sper să fi un user activ şi să ne citim pe aci pe forum. Hm unele dintre trupele enumerate de tine le ascult, so care e piesa ta preferată de la Metallica ?
Hm, cânţi la vreun instrument muzical ? Câţi ani ai ?
Well un welcome plăcut din partea mea şi să ne mai auzim pe aici şi să ne citim de altfel.
Momentan nu am idei, y'know welcome, wanna be friends, stuff etc.
Zbye
Hello, Dydo [ ._. ]
Welcome to a-z. Sper sa te simti bine, vad ca-l cunosti pe scumpi [alex] :o.
Citesti carti ? Daca da, care ti-a placut cel mai mult ?
Ai vreun film preferat ?
Care a fost filmul care ti-a displacut cel mai mult ?

Nu mai am intrebari. Sper sa te simti bine si sa-ti faci prieteni.
Daca ai nelamuriri poti sa apelezi la mine sau la oricare alt moderator sau administrator al acestui form.

Bafta !
Heeeellow! Thanks for welcomes and suff .

@Lynn :
Îmi plac extrem de multe melodii, de fapt toate . Pot să spun că în momentu de faţă fredonez The unforgiven I 'cuz Alex killed me today with that song XD .
Cânt la chitară acustică şi electrică, dar îmi place mai mult la cea acustică 65
Am...14 ani ÅŸi-s a7a 65

@Denny :
Îl cunosc pe Alex, cum puteam să nu-l cunosc? 21 Ne cunoaştem deee... vreo 7 ani 21 Mai suntem şi clasă lângă clasă 65
Citesc cărţi şi mi-au plăcut Lirael [ nu ştiu autoru] , Jertfa de Holly Black şi Gazda.
Îmi plac mai multe again 21 Ultimu pe care l-am văzut a fost Alice in Wonderland acum 2 săptămâni şi mi-a plăcut 4 Era să uit... Şi Avatar, 2012, Matrix mi-au plăcut.
Displăcut...Hm...Amurg parcă. Filmu ăla nu merită văzut. Mi-am pierdut două ore [ parcă 39 ] din viaţă... [ scuze pentru fani ] .

Merciiii again ! 10
Byeeeh!
Hello and wellcome! Am si eu cateva intrebari :

1. De unde esti?
2. Personajul favorit din Gazda :love: .
3. Ai citit seria Amurg? (scuze de intrebare, dar am vazut ca nu ti-a placut filmul deci cel mai probabil n-ai citit seria :s: )
4. Iti place Linkin Park 71 ?

Cam asta este tot, astept sa-mi raspunzi :bv:
Heya Dydo si pai , bun venit p-aci :3 . Waaa , te dai pe skate , o sa ne intelegem si mie-mi place 21 . Hm , pari foarte de treaba , sper sa ai parte de momente placute aici si sunt sigura ca o sa te intelegi cu toata lumea , I’m sure .
Ai citit si Curajul de Holly Black ? Mie personal mi-au placut amandoua , nu pot sa spun care-mi place mai mult . Tie ce impresie ti-au lasat si care sunt personajele tale preferate ?
Si de la Muse … care este melodia care iti place mai mult ?
Hm , ceva pareri legate de Bucuresti ai ?
Cam atat , sper sa te acomodezi repede and have fun * hugs * .
Eroarea asta stupidă m-a pus să scriu din nou XD . Deci, bun venit şi îmi era dor de tine 21 De două ore n-am mai vorbit... mult timp nu? 21
Deci... eu te cunosc mai bine decât crezi, doar stăm în fiecare pauză cu gaşca afară, right? 21 Eşti cuulă dragă şi o fată specială răău O_O Nu-ţi plac machiajul, hainele de fiţe, tocurile, rochiile etc. Şi adori skateboardingul, muzica metal, snowboarding, bmx, parkour...N-am mai văzut o fată ca tine, da' mie îmi placi. Eşti o amică de gaşcă 3
Întrebări... Nu prea am. Te cunosc, ştiu ce-ţi place şi ce deteşti,but... să încerc să pun câteva:
1. Ce anime ţi-a plăcut cel mai mult, anu trecut când mi-am serbat ziua la Hard Rock Cafe? 4
2. Şii...dacă tot îţi place să cânţi la chitara acustică, mi-o dai mie pe ala electrică? 5 Şti că o ador 8
Bine... Welcome again and...see ya here and at school. Să-ţi faci mulţi duşmani 21
Heyaaa :3
Welcome here and nice to meet ya'5 Sper să fii un user activ [ca Metal 65] And I have 2 or 3 questions...if you wanna' answer...Păăăi, îţi plac vampirii? [ God...I'm freak with that creatures...dar nu, nu îmi place Twilight. Mi-a ieşit pe nas filmu' ăla -.-]
Aaaand another question...Asculţi J-Rock, Visual Key...chestii d'astea? 4
Şi ce să mai spun? Welcome again :] Sper să ne mai vedem/citim/auzim/sau cum o fi pe forum :]
Zbye :3
Soo... Thanks again ! hug

Akane:

1. Sunt din minunatul şi frumosul Bucureşti 21 Ce n-aş da să plec de aici cu primul avion 8
2.Păi... Mi-a plăcut de Mel seamănă perfect cu mine ca personalitate [ nu glumesc 21 ] . Şi mi-a mai plăcut de Jared, but I don't know why 106
3. Sincer, am încercat, dar era prea siropoasă, aşa că m-am lăsat. După film, am început din nou să citesc vrând să văd dacă cartea o să-mi displacă la fel de mult precum filmul. În final, le-am citit pe toate, dar nu pot să spun că-mi plac.
4. Şi încă cât :X Ador formaţia aia. Cântă bestial 8

Ayn:

Dacă şi ţie îţi place skateboardingul, eşti una de-a mea 21 Dacă tot suntem la subiectul ăsta, ce trickuri şti să faci? Nu pot să mă abţin să nu întreb .
Curajul o citesc acum, dar parcă mai mult îmi plăcea Jertfa. Caracterul lui Roiben mi-a plăcut foarte mult şi din acest motiv am citit cartea în continuare, dar de Ravus nu pot spune că-mi place foarte mult şi nici de Val. Per total, din Jertfa îmi place Roiben şi din Curajul cred că îmi place de Lolli 39
Muse...hm...ştiu toate melodiile şi azi am fredonat tot timpul melodia Uprising, deci azi asta a fost favorita mea 21 . De obicei, în fiecare zi îmi place altă melodie 21
Bucureşti...Eh, e casa mea, dar n-am păreri prea bune...de fapt, toate sunt oribile. E un oraş jegos şi poluat, asfaltul e ca dracu [ vroiam să mă dau pe skate pe trotuar şi erau numai gropi şi denivelări -.- ] şi nu ştiu ce mi-ar putea plăcea. Parcurile sunt singurele lucruri mai bine, ca să spun aşa. Măcar acolo asfaltul e ca lumea [ parţial ] şi sunt rampe.
Anyway, dacă eşti din Bucureşti, ai vrea să ne vedem la o tură pe skate? 5

Metal :

Şti ce greu e să-ţi spun aşa? 21 Pentru mie tot Alex vei rămâne 65
Mie, sincer, nu mi-a fost dor de tine 21 Două ore...ce-i aşa de mult? 21 Şi ce linişte a fost în decursul acestor ore 8
Hard Rock Cafe... Ador locu ăla . Ahh, sper să ţi-o serbezi şi anul ăsta acolo 8 . Şti că eu n-am avut chef să mă uit la animeuri şi ştiu că mi-a plăcut doar unu... Code Geass? Ăla e singurul care mi-a atras atenţia. Ştiu că m-ai pisat tu la căpăţână să mă uit. XD
Ceee? Chitara mea electrică? Nuu! 33 I-aţi gândul, băiete. Aia e special rezervată pentru persoana mea şi pentru nimeni altcineva. Ai şi tu una, de ce o vrei pe a mea? 21 Oricum , nu ţi-o dau 10

Svear:

Ai 2 questions, dear 21 . Să vedeeem... Vampirii...nu prea. Nu mă atrag în nici un fel, dar îmi place că sug sânge :X În rest nu mă atrag deloc 65 J-rock...nu prea ascult. Am ascultat în trecut şi ştiu că îmi plăceau The GazettE şi Versailles parcă. Acum ascult numai muzică în engleză 65

Byee guys!!!
Pagini: 1 2