Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ayumi Hamasaki

#1
Am vazut ca aici nu este nici un topic cu Ayumi Hamasaki desi ea canta japoneza ^^...E cantareata mea preferata asa ca m-am gandit sa deschid un topic pentru ea...Sper ca nu se supara cineva -___-"Imi place foarte mult de ea si cantecele ei plus ca e si din Japonia...Visez sa ma duc acolo si sa-i cer un autograf dar sa lasam asta...Ce parere aveti voi despre ea? 4
[Imagine: Karate.png]

#2
Jos palaria!!!
Ayumi Hamasaki e cea mai fabuloasa cantareata din Japonia [Dupa BoA, bineinteles...]
Ma mir ca nu a scris nimeni pe aici....se pare ca sunt prima... oricum ascultat-i piesele, sunt beton
In afara de una in care Ayumi-san a uitat versurile live [uppps...it happens]
So enjoy her music! She names Ayumi Hamasaki.....
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#3
pffff.....
nu prea imi place deoarece e canta j-pop...iar eu nu sunt prea mare fana a genului >_>
dar ca sa zic asa are cateva melodi care sunt dargute si care imi plac si mie cat de cat,....poate daca ar fi cantat j-rock ar fi fost mai populara
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#4
sincer, nu cred ca meita faza ku "daca ar fi..."

dude, mati prins, nu ascult asa intens ayumi, insa ma pot lauda ca imi pl ffff mult "game"
uitati si un supliment
3
http://www.trilulilu.ro/ssj_paul/a4be84592d3224

ii singuru sit p care am gasit mel
(p vremea mea s gasea si p youtube, k doar tot akolo am auzito prima oara, insa cine stie...)
29
anime lover is just a dreamer
[Imagine: Untitled-1-5.png]
if you love anime just dont sleep
you will get hurt

#5
Imi place mult de tot vocea minunatei ayumi este superba, absolut superba :X i mean, are o voce incredibila si o imagine perfecta, super, well in afara de asta, ascult mult ayumi hamasaky, fiindca lol ador vocea ei. Siiii nu imi amintesc akm chiar ce melodii ascult, dar stiu ca este o piesa destul de draguta, in care are o vocea yumiiii well ma rog, nu sunt chiar la pc-ul meu ca sa iau la inumarat melodiile 10
Totusi cariera ei este destul de infloritare
-

#6
AAAAAAAYYYYYYYYYYYUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
cea mai tare din asia, dupa cum am auzit. mie imi plac doar melodiile ei care sunt mai rock: game, marionette, ma rog si altele, k doar nu voi pune tot ce a cantat.

am citit pe cel mai bun forum despre ea, ca anul asta va avea 3 single-uri noi, ceea ce inseamna cam 6 melodii noi Smile abia astept..sper sa fie mai rock

#7
Ayumi Hamasaki <33 Imi place mult tipa , canta foarte bine , are o voce uimitoare . Cred ca este cea mai buna cantareata de j-pop . Am dat de ea accidental pe youtube , cand urmaream un video anime si pe fundal era o melodie foarte draguta de la ea . M-am indragostit imediat de vocea cantaretei , iar cand am vazut si cum arata mi-am spus god o_o Daca as fi fost baiat m-as fi dat la ea =]] Este atat de draguta , sunt geloasa pe parul ei , avand niste ochi pur si simplu perfecti <3 Prima melodie a ei a fost Game si inca este preferata mea . Versurile si ritmul este prea superb o_o Imi place la nebunie si acum , chiar daca au trecut atatia ani <3 Imi vine sa sar peste tot cand o ascult =]]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8
Ayumi are intradevar o voce minunata...si are atat de multe piese frumoase...si este si foarte frumoasa.
In momentul de fata ascult cu placere "Naturally"...nu stiu dece dar ador melodia asta.
Aici este varianta live a melodiei: http://www.youtube.com/watch?v=_zKoHZzZL6A
In ultima vreme nu am mai reusit sa gasesc melodii cu ea (sa le downloadez ma refer)...dar nu ma las eu.
Mie imi plac si melodiile ei j-pop nu doar cele cu influenta rock...acuma nu stiu fiecare cu propriile opinii.
Oricum ea este o cantareata minunata.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)