Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ayumi Hamasaki
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Am vazut ca aici nu este nici un topic cu Ayumi Hamasaki desi ea canta japoneza ^^...E cantareata mea preferata asa ca m-am gandit sa deschid un topic pentru ea...Sper ca nu se supara cineva -___-"Imi place foarte mult de ea si cantecele ei plus ca e si din Japonia...Visez sa ma duc acolo si sa-i cer un autograf dar sa lasam asta...Ce parere aveti voi despre ea? 4
Jos palaria!!!
Ayumi Hamasaki e cea mai fabuloasa cantareata din Japonia [Dupa BoA, bineinteles...]
Ma mir ca nu a scris nimeni pe aici....se pare ca sunt prima... oricum ascultat-i piesele, sunt beton
In afara de una in care Ayumi-san a uitat versurile live [uppps...it happens]
So enjoy her music! She names Ayumi Hamasaki.....
pffff.....
nu prea imi place deoarece e canta j-pop...iar eu nu sunt prea mare fana a genului >_>
dar ca sa zic asa are cateva melodi care sunt dargute si care imi plac si mie cat de cat,....poate daca ar fi cantat j-rock ar fi fost mai populara
sincer, nu cred ca meita faza ku "daca ar fi..."

dude, mati prins, nu ascult asa intens ayumi, insa ma pot lauda ca imi pl ffff mult "game"
uitati si un supliment
3
http://www.trilulilu.ro/ssj_paul/a4be84592d3224

ii singuru sit p care am gasit mel
(p vremea mea s gasea si p youtube, k doar tot akolo am auzito prima oara, insa cine stie...)
29
Imi place mult de tot vocea minunatei ayumi este superba, absolut superba :X i mean, are o voce incredibila si o imagine perfecta, super, well in afara de asta, ascult mult ayumi hamasaky, fiindca lol ador vocea ei. Siiii nu imi amintesc akm chiar ce melodii ascult, dar stiu ca este o piesa destul de draguta, in care are o vocea yumiiii well ma rog, nu sunt chiar la pc-ul meu ca sa iau la inumarat melodiile 10
Totusi cariera ei este destul de infloritare
AAAAAAAYYYYYYYYYYYUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
cea mai tare din asia, dupa cum am auzit. mie imi plac doar melodiile ei care sunt mai rock: game, marionette, ma rog si altele, k doar nu voi pune tot ce a cantat.

am citit pe cel mai bun forum despre ea, ca anul asta va avea 3 single-uri noi, ceea ce inseamna cam 6 melodii noi Smile abia astept..sper sa fie mai rock
Ayumi Hamasaki <33 Imi place mult tipa , canta foarte bine , are o voce uimitoare . Cred ca este cea mai buna cantareata de j-pop . Am dat de ea accidental pe youtube , cand urmaream un video anime si pe fundal era o melodie foarte draguta de la ea . M-am indragostit imediat de vocea cantaretei , iar cand am vazut si cum arata mi-am spus god o_o Daca as fi fost baiat m-as fi dat la ea =]] Este atat de draguta , sunt geloasa pe parul ei , avand niste ochi pur si simplu perfecti <3 Prima melodie a ei a fost Game si inca este preferata mea . Versurile si ritmul este prea superb o_o Imi place la nebunie si acum , chiar daca au trecut atatia ani <3 Imi vine sa sar peste tot cand o ascult =]]
Ayumi are intradevar o voce minunata...si are atat de multe piese frumoase...si este si foarte frumoasa.
In momentul de fata ascult cu placere "Naturally"...nu stiu dece dar ador melodia asta.
Aici este varianta live a melodiei: http://www.youtube.com/watch?v=_zKoHZzZL6A
In ultima vreme nu am mai reusit sa gasesc melodii cu ea (sa le downloadez ma refer)...dar nu ma las eu.
Mie imi plac si melodiile ei j-pop nu doar cele cu influenta rock...acuma nu stiu fiecare cu propriile opinii.
Oricum ea este o cantareata minunata.