Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Assassin's Creed Brotherhood

#1
Assassin's Creed se întoarce cu o experienţă single player îmbunătăţită şi, pentru prima dată în istoria seriei, cu o componentă multiplayer. În centrul atenţiei rămâne în continuare conflictul dintre asasini şi templieri, protagonistul fiind şi de această dată Ezio Auditore da Firenze. Povestirea continuă acolo unde Assassin’s Creed II s-a oprit: Ezio devenit un Maestru asasin infam, reconstruieşte frăţia asasinilor pentru a eradica templierii şi a pentru scăpa Roma din ghearele corupţiei. Pe partea de multiplayer jucătorii vor putea să-i ajute pe templieri folosind resursele Abstergo pentru a se antrena în arta asasinării şi pentru a-şi elimina oponenţii odată şi pentru totdeauna. În cadrul partidelor de multiplayer, jucătorii vor putea alege dintr-o serie de personaje unice, fiecare dispunând propriul arsenal şi propriile tehnici de asasinare.


Ok ... 1 mi sa parut prea monoton , 2u ma uimit la storyline si grafica ... dar asta le intrece pe toate am inteles(inca nu lam instalat , astept sa termin bioshock 2 si crysis 2).Cerintele calculatorului sunt destul de mari , asteptarile la fel . Daca la jucat cineva ... si ar vrea sasi dea cu parerea este invitatul meu.

*"nu stiu" limba romana !
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Assassin's Creed 3 Yondaime 6 4.721 15-05-2014, 06:35 PM
Ultimul răspuns: MSGaBe
  Assassin's Creed ady_x 2 3.625 22-01-2011, 01:00 AM
Ultimul răspuns: Kurinkita


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)