Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ask a stupid question, get a stupid answer!

Poate pentru ca microbii, virusii[ sau ce-or fi 21 ] domiciliati in interiorul nasrilor tale, adora cifra 5 21)


De ce mor de firg, cu calorifelul la maxim ?
7
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


Pentru ca viroza asta stupida care mai nou ne ataca pe toti i-a pus pe supusii sai sa te chinue astfel incat chiar dak tu ai fii in sauna (sau cum se scrie :-D ) tot ai murii de frig.. :-D ..la fel ca mn..

De ce trebuie sa dormim cand suntem obositi?
Sa va vad ce raspundeti :-> ... >Smile :ha:

Pentru ca in RPG poti sa caftesti oamenii pe care nu ii placi 15

De ce s-a dus Nijikon ATAT de repede?
LOLNOPE

oo stiu de ce..pentru ca saracele cauze pierdute sufera de sindromul "atentie" si au nevoie sa primeasca in fiecare moment al zilei "pastiluta" cu atentie asa ca pentru ei nu conteaza despre ce se vorbeste ci doar sa fie in centrul discutiei. Iar daca nu sunt bagati in seama fac ei cumva sa iasa in fata ca sa-si dovedeasca cunostiintele vaste in materie de ceva..si ajungi sa observi ca habar nu are pe ce lume se afla21. Stai linisita e plin pamantul de astfel de exemplare21

next: de ce oamenii se inghesie inca in tramvai daca observa ca nu mai e loc nici macar sa se inchida usile?21 [lol parca se termina tramvaiele din lume22..sorry am venit azi cu niste nervi acasa..de acolo mi se trege21]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

hmmm... Pt ca rabdarea le lasa de dorit si ink mai au sperante la vehicule zburatoare si incapatoare.. Apoi lasa ca e gol capul lor trebuie sa fie plin undeva nuh ? ( lol srry 5)

next 4e ce nu face porcul "miau" ?

pentru ca...varu-tu s-a plictisit sa-ti faca temele...poate ar trebui sa-l mai ajuti si tu la ale lui tu ce spui?Nu ca ar ajuta la ceva...Doar n-ai 16 ani sau cva de genu asta...

NEXT:Why is the wood...brown?
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Pentru ca sunt PSD-iste 21

De ce put p...antofii?
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

Transpira de emotii cand ne bagam picioru in ei xD 24) Cred , nu stiu 15 Si pantofii au o inima xD
Next : De ce Eminescu apare in toate manualele de romana ? 24 [ Cine-i mah asta 22 din clasa intai numai despre el se vorbeste prin scoala mea xD ]

Don't try to be perfect . Just be yourself .

pey apare in toate manualele de limba romana deoarece
era
cel
mai reardat ^^
scriitor de pe planeta si incearca sa se dea mare....

well^^
next: de ce baieti sunt asa de prostii21?

O intrebare cam dificila. Totusi, nu toti baietii sunt prosti cum nici toate fetele nu sunt destepte. Totusi raspunsul meu este doar pentru categoria baietilor prosti.
Poi... baietii sunt prosti pentru ca au mai multi muschi decat fetele, iar creierul le-a fost ocupat de ei.

Next: De ce nu suporta elevii scoala?
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Question meme generator Mitzuke. 44 20.582 10-09-2010, 10:12 PM
Ultimul răspuns: Elusive wolf


Utilizatori care citesc acest subiect:
13 Vizitator(i)