Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt: Conflicte

#11
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28805
Am adaugat 1 regula noua la Dueluri. ^^
Topicurile se vor inchide, in termen de 1 saptamana, de la terminarea duelului.
Smile
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#12
Am mutat threadurile de genul Guess the..., la Forum Games, fapt pentru care unor persoane s-ar putea sa le fi disparut multe posturi din cauza contorizarii.

De asemenea am rugat-o pe Aly sa-mi creeze Arhiva pentru o parte din sectiuni, pentru a muta acolo threadurile inchise. Gen la GFX, Muzica, Dezbateri etc

Am curatat jumatate din Muzica, inchis threaduri vechi de la GFX si continui curatenia. Voi pune ceva reguli curand si toate cele.

Rog echipa de moderatori ca atunci cand terminam cu curatenia, sa mai si posteze in sectiunile de care sunt responsabili. Daca nu sunt potriviti pentru sectiunile respective, atunci sa ne anunte pe Aly, mine sau Ann si vedem ce facem.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#13
LA AMV:eu am sters topicurile care contineau 1 comentariu sau chiar deloc XD si am rugat-o pe aly sa mute un topic.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#14
Am şi eu o întrebare: la muzică dacă sunt de exemplu topicuri făcute prin iunie şi nu s-a postat nimic în ele, le închid şi le mut la arhivă ? o,o

#15
Abbeh, nu inchizi nimic. De Muzica ma ocup eu acum, daca tot a fost o harababura totala. Cand ai deschis threadul cu Versuri v3 sau ceva de genul, care era izvor de spam, m-am convins si singura.

Concluzia, nu se atinge nimeni de sectiunea aia pana nu termin cu ea si pui noi reguli.

Niciun moderator pe sectiune nu are voie sa stearga threaduri.

Am discutat Aly si Ann de asta.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#16
S-au făcut reguli la secţiunea Naruto, cea de dicuţii.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28817

De asemenea s-a sters orice urmă de spam de la prima pagină.
[Imagine: h8v.gif]
 

#17
Am terminat cu sectiunea de Muzica, aproape, mai am regulile, dar spamul a fost inlaturat.

I-am dat 20% warn lui Storymaker, pentru ca fiind mereu Gica-contra a calcat lumea pe coada si practic asta e un flame indirect. Plus ca in loc sa respecte pozitia celorlalti in discutie a incercat sa le bage pe gat cu forta, propriile idei. That's not fairplay.

In alta ordine de idei, e o prima avertizare, pentru multa lume.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#18
@ROSE
MA SCUZATI, dar trebuei sa comentez!

Fără topicuri inutile => warn 5%.
Nu stiu unde ai vazut tu, sectiune cu o regula atat de ... o.o -.- Mi se pare prea absurda. O data ce un topic este inutil este sters si trimis la arhiva.
3. Useri care au posturi neargumentate vor primi warn de la 1 la 10, în funcţie de post.
-.-
5. Maxim 10 emoticoane, să nu văd mai multe emoticoane decât cuvinte => postul respectiv va fi şters
Nu si nu. Avertizezi useru si daca se mai repeta ii dai warn. 5,10 106 Nu il stergi asa, iimediat. Justifici acelui user de ce i-ai sters postul.
4. Edit-urile pe care mozii le dau, NU se şterg ; dacă ştergeţi vreun edit, primiţi warn 10%.
tu de unde ai auzit asta? o.o eu chiar nu am auzit asa ceva.
6. Nu puneţi puncte de suspensie la greu ca să acoperiţi cele 3 rânduri => postul va fi automat şters.
Asta intra la spam. Inutila regula.

Draga mea, nu am inteles, tu inventezi reguli? o.o -.-

Si da-ti si tu interesul pentru sectiune. Posteaza , etc etc. -.-

@Uber: :3 si eu i-am dat. -.- baiatul trebuie potolit.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#19
Storymaker - 20% warn si de la mine pentru asta

Citat: Limbaj neregulamentar unei dezbateri:"Si ca sa raspund la ultima intrebare, ca primele doua mi se par de-a dreptul tampite, stiai unde exact este punctul G al barbatilor"

Totusi, este forum pentru minori, ai si tu oleaca de bun simt asa. Asta ca sa nu-ti bat obrazul...

#20
Minori, dar vorbim despre orientare sexuala si relatii intime, nu? Daca tot s-a pus intrebarea, nu am gasit un mod mai pe ocolite de a-mi exprima raspunsul.

You reap what you sow. Isn't that so?

Si scuza-ma, dar daca nu ma insel majoritatea acestor minori posteaza in sectiunea de Hentai si/sau vorbesc despre yaoi/yuri/hentai, nai? Si citesc ficuri cu limita de varsta 18+. Nu inteleg unde este nesimtirea mea in cazul asta.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.898 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.357 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Anunt important Preafericitul DANIEL 104 64.322 15-04-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)