Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Another one..

#1
Hey lume ,mai aveti loc de inca un fan anime ? Sper ca da ca nu accept un refuz !
Numele meu este Cossette,prieteni ma striga "Black Cat" si am 16 ani.Urmaresc anime-uri si citesc manga-uri de foarte mult timp .Ma atrag genurile drama ,yaoi/yuri ,horror.
Ce as mai putea spune ? Sunt o fire schimbatoare .Imi place sa desenez ,sa cant ,sa compun ,sa citesc ,sa critic( in sensul bun ).Nu-mi place barfa si lauda.
Cam atat .Daca mai vreti sa mai stiti ceva ,va invit sa intrebati !

See 'ya!

#2
Heii *hugs*
Uh, se pare ca avem inca o ''Mao'' *laughs*.
Well, bine ai venit, sper sa ne intelegem si sa iti faci muuu~uulti prieteni pe aici xD
Cateva intrebari:
-Fujoshi?Caci ai spus ca iti place si yaoi-ul.
-Ce muzica asculti?Cateva trupe favorite?
-Desen digital sau traditional?

Cam atat. Ne mai citim pe forum
Have fun and happy posting
[Imagine: tumblr_m8w2we1JGd1rpgt3co1_500.png]
[Imagine: tumblr_m8moi9oWXo1r8iaaao1_500.gif]
forever a baby

#3
Da ,se pare ca suntem doua Mao ( miau ).
Raspunsuri :
"-Fujoshi?Caci ai spus ca iti place si yaoi-ul. "
Yep ! Se poate sa nu ? 71

"-Ce muzica asculti?Cateva trupe favorite? "
Rock ,rapp so visual kei .Trupe favorite : Rock-Theory Of DeadMan, Skillet, Disturbed. Rapp (romanesc )-Nane,Spike,CtC. Visual kei- The gazzete, Kotoko, Dir en Grey etc etc .

"-Desen digital sau traditional? "
Desen traditional .

Si multumesc de primire !



#4
Salut, xD.

Bine ai venit pe site. 39 As repeta toata formula de introducere dar o s-o auzi de nenumarate ori; hehe. Poti sa mi te adresezi cum doresti, really, iar eu poti sa-ti spun Cossette ?
[God, ce nume frumos. ono;;]

Intrebari, pai ma gandesc sa te puricesc un pic (foarte putin!);
Cam ce tip de bishounen iti fac cu ochiul, asa, in general?
Scriitorul preferat...? Dar manga-ka? 15
Role play, ...you likez?
siii...
Ce anime/manga ti-a placut asa de mult ca nu te-ai putut abtine sa nu vorbesti despre el tot timpul?

Have fun answering, xD. Eh, sper ca nu te-am deranjat totusi. C8

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#5
Bun venit pe forum, Mao! *hugs* Imi place asa mult porecla asta. Eu mi-am obligat intr-un fel colega sa-mi spuna asa, datorita apucaturilor mele de pisica, deci presupun ca si tu ai asa ceva. Din cate stiu e din chineza, nu? Asa am citit intr-un fic. xD Anyway, ma bucur ca ai venit aici si sper ca te vei simti bine. Momentan forumul este in lucru caci niste oameni rai l-au cam stricat. :-l
Buuut, am si eu o intrebare care nu prea lipseste cand fac cunostinta cu lumea : ce zodie esti?
Ma bucur ca mai sunt persaoane interesate de genul yuri, caci de yaoi tot sunt, dar e bine, nu? Ai cu cine discuta. ^^

That's all and have fun here, darlin'.

#6
Hei ! Imi pare bine sa te cunosc si nu ma supar ca ma puricesti !
Cam ce tip de bishounen iti fac cu ochiul, asa, in general?
Genul dark ,misterios si putin afemeiat.

Scriitorul preferat...? Dar manga-ka?
Scriitor preferat ..nu am .Manga-ka :Kurogane Ken

Role play, ...you likez?
Da ,mi se pare interesting.

Ce anime/manga ti-a placut asa de mult ca nu te-ai putut abtine sa nu vorbesti despre el tot timpul?
Le portrait de petit Cossette 71

Si pentru Crazy.Fani ,sunt zodia pesti Smile

Si multumesc tuturor ptr primire :love:

#7
Esti putin cam tipica si falsa-aparent, pentru gusturile mele. Spune-mi in schimb cum se face ca ai ca avatar o opera de-a lui B.M.Viveros? 10

"Numele meu este Cossette,prieteni ma striga "Black Cat si am 16 ani.""
Fii putin mai sincera aici, suna putin jenibil...dupa urechile mele 3

You yuri fan, miss? -> Intreb ca te-am vazut prin topicuri

And welcome, there's always place for one more!

Addeh. - Wunderbar, "cam tipica si falsa aparent" pentru gusturile tale ? Suna precum o usoara jignire, dupa urechile mele.
Do not speak unless you can improve the silence.

#8
Iti place romana? Intreb fiindca felul in care pui space INAINTE de virgula e suparator (cel putin pentru ochii mei). Numele tau are vreo semnificatie anume? Cel putin eu nu l-am mai intalnit. Bine ai venit, oricum. Vreun anime care nu ti-a placut? Ai citit Under Grand Hotel? Ce parere ai despre tipul de la ramen din "Hey! Doctor" (daca ai citit)? Naono Bohra? Madarame Yonekuni? Ai putea sa ne/imi spui cate ceva despre caracterul tau fiind zodia pesti? (am si eu o sora si vreau sa vad daca toti din zodia asta sunt ca ea, doar curiozitatea)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Bine ai venit. ^^ Eu sunt Sara, dar prefer sa mi se spuna Wu.
Am doua intrebari. Ce melodie preferata ai in acest moment? Care este ultimul film pe care l-ai vazut?
[Imagine: tumblr_m1z4wsOIgL1r98z7io1_500.jpg]

"Dreaming dreams no mortal ever dared to dream." - Poe
TUMBLR




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)