Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

lol nu stiu de ce , dar ma asteptam la acest raspuns ...dar am zis totusi sa incerc XD
Feel the music!

[Imagine: IMG_2997-1.jpg]

S-ar putea da o medalie daca am face un topic in care userii care fac sau au facut cosplay sa poata posta poze cu ei.
Ideea nu e rea.

Dar la Videotube nu primeste nimeni nici o medalie?Macar pentru vreo 10-15 videoclipuri , amv-uri sau orice (fara chestii obscene) postate.
Nu am intrebat daca se pot pune la Videotube si videoclipuri.Adica orice fel de melodie (Japoneza , Romana , Americana etc.)
Sper sa imi raspunda cineva!Multumesc mult!

exista medalie de AMV, si va rog sa faceti alt topic >.<" topicul acesta este pentru cerut medalii si e ciudat de tinut socoteala daca se fac si duscutii aici.

Helloooo....As vrea si eu medalia pentru 100 de posturi daca se poate-well...am peste 100 deja dar nah 3 Ah si am un fic...daca se poate medalia si pt fic 3 Merciii 4
[/font]Always keep the faith <3

@Stefy Sayuri Hea ti-am dat ambele medalii, felicitari!

Buna!! Eu chiar nu aveam habar ca se dau medalii si pentru postarea ficurilor. Deja am trei ficuri.. unul la original si doua la Naruto ( dintre care unul il fac impreuna cu cineva)... daca se poate as putea primi si eu medalia?

Avand in vedere ca pana azi nu stiam ca se acorda medalii si pentru ficuri, am facut ficurile din placere.

Multumesc!
Mi-e foameee!!!

Buna! Smile Am aterizat si eu pe-aici, asa, din senin. Nu stiu daca nu e prea tarziu... dar as putea primi si eu medalia pt 100 de post-uri? 4 Am mai multe, dar nu prea stiam eu cum e treaba cu medaliile...
[Imagine: sig_reinoir.png]

super idee^^ trb sa postez 100 ca sa iau si eu o medalie^^
[Imagine: Hachi--Nobu-sign.jpg]

no shit >.<

@tan/flaw, nu-i asa ca posturile care sunt discutii pot fi mutate in alt topic?>_>
si [this might sound weird] pot sa le dau si eu medalii cand cer?._.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)