Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

unu, dar e de preferat chiar sa fi facut acel fic din placere, nu pentru medalie ~_~

cate vrei si cate poti... minim 1

Hei Hei!21, Am trecut si eu pe aici si voiam sa intreb daca imi poate da si mie cineva medalia pentru 100 de postari, ca le-am implinit19 ( stiu ca am 101, dar eram foarte nerabdatoare sa o primesc8 ). Asa ca cine poate si cand poate sa mi-o dea si mie, please.5 Multumesc :p
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

poi ficul nu e facut pt medalie, este facut din placerea mea 106
iar daca vreti sa'mi dati medalia asta e alta treaba
[Imagine: tumblr_m5081nasq41qi2adeo1_r1_500.gif]
Love? No, I prefer vodka <3

here's me: vreau si eu aia cu 100 de posturi, sa arat mai bine :] si sa ma gandesc...mai vreau ceva? (mi se pare ca as mai avea niste posibilitati) e cumva vreuna pentru ca postezi la fanart? am impresia...daca este as dori medalia. cam atat deocamdata. merci.
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

@Hachiko: Enjoy your new shiny medal 15

@Ċσριℓ †εмвεℓ ßαα: Ai un fic, ti-am dat medalia 10

@Luka: Ti-am dat ambele medalii

Am doar 9 Quiz - uri si am vazut ca e o medalie de 10 Quzi - uri . Imi puteti da acum medalia sau mai trebuie sa fac inca un Quiz neaparat azi? Va multumesc anticipat.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Vreau şi eu medialia pentru fanfic şi Scorpion, plz! (Ziua mea e de fapt pe 17, dar parcă văd că uit până atunci...)

edit.
Thankies. Smile

@LoveStory: Ok, fie 4

@Mrs. Lovett: La multi ani cu anticipatie!

Hei^^ Am trecut si eu pe aici xD Vreau si eu medalia pentru 100 de posturi xD Multumesc anticipat xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)