Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

aceeasi chestie ca la Mimisor, NU!

Nu, medalia aia nu se acorda doar cat timp faci parte din echipa, ci pentru ca ai facut parte la un moment dat din ea.
In plus, sa ti-o scot reprezinta o bataie de cap si un efort, sa o lasa acolo, nu 4

pot sa primesc si eu medalia cu zodia gemeni si medali de GFX ? am aici topic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=1286

Multumesc Smile
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

Uhm , medalia mea pentru că mi-am postat fic-urile ? Şi un one-shot , care o să devină mai multe 21 .
This ...
And this 4
Mulţumesc :3 .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

@Zach:
Ptr. medalia de zodie gemeni trebuie sa astepti pana la ziua ta de nastere, prin preajma ei. Atunci da flaw medaliile de zodii 4. Bravo pentru medalia de GFX 3

buna..azi am facut cele 100 de posturi!! si sper sa primesc si eu medalia de 100 de posturi ,daca se poate!!4 A..multumesc pentru medalia de Balanta!
ja ne!:X
[Imagine: 8647989.png]


@Zach, felicitari pt medalia de gfx, pt medalia de gemeni la anul, sorry Smile

@L i f e, felicitari pt medalia de FanFic

@ღ♥Alexღ♥ felicitari, ai primit medalia de 100 de posturi si cea de zodie o ai deja lol...

Flaw, te-aş putea ruga să-mi schimbi, dacă se poate, primul model de medalie pentru Extra cu cel de-al doilea?

Îmi cer scuze pentru deranj şi-ţi mulţumesc.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

@Luli.: Ok, s-a rezolvat 10

As vrea sa ii acordati, daca se poate medalia de fan art lui L i f e ... findca are un topic acolo si o sa mai posteze desene . Va multumesc !

Ja ne'
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)