Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

Salut Smile
Am si eu un topic la GFX si inca unul la folografie. La astea primesti cate o medalie nu ?
Stiu ca nu prea a postat nimeni pana acum pe acolo, dar o sa incerc sa fiu cat mai activa si sa postez cat mai mult Smile
Mersi Smile
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

Va rog frumos sa-mi dati si mie medalia Quiz medal 1 .
Sper ca am o sansa si la medalia aia la care tot incerc, o sa vorbesc cu prietenele mele sa intre o daca ca sa observati ca ele exista, dar o sa dureze ceva ca la una nu merge calculatorul iar cealalta s-a suparat din cauza inchideri pov sale. Sper ca de data asta nu o sa mai existe discuti, si sa mearga lin treaba.
Sper ca totul o sa fie bine.

nu inteleg nimic 21
si eu ce medalii as putea primii ? Zuppy06
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

of @ silviussj5
medalile se dau pentru reusitele tale de pe zup indeplinind si niste criterii pentru asta 39
in functie de reusita ta poti sa alegi medalia aici : http://animezup.com/forum/myawards.php

si ca sa fie on:
Am si o intrebare: As putea primi si eu medalia pentrul postul de fotografie ?
multumesc
[Imagine: aaaakip.jpg]

pai vreau si eu medalia de zodia Fecioara Smile
Zuppy03Zuppy03Zuppy03
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

Buna. Abia acum am vazut ca se acorda o medalie pentru +100 de posturi. Avand in vedere faptil ca am trecut deja de 100, as vrea sa-mi dati si mie medalia aia.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


@Zach: Da, sigur

@♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫: Ai facut quiz-uri cu Animezup Quiz Generator? Sau doar ai rezolvat quiz-uri de pe site?

@Musa*: Ok.

@silviussj5: La anul. Medaliile de zodie se dau doar in preajma zilei de nastere.

@Unia: Granted

Flaw, aş dori şi eu medalia acordată celor care fac parte din Fan Fiction Staff.
Ah, şi dacă am ajutat şi cu Extra Animezup, primesc vreo medalie or smth?

Mulţumiri anticipate. ( :
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

Mi-am postat si eu fic-urile pe Zup 4. As putea primii medialia? A, da, am si eu peste 100 de posturi. Si medalia pentru quiz-uri o obtin daca creez un quiz, nu? Ca de rezolvat am rezolvat destule.

@ Cata:

Cata, ca sa primesti medalia de Quiz-uri trebuie sa ai 3 sau 10 quiz-uri, facute de tine, nu completatea de tine. Sper ca te'am lamurit. Cand ai sa ai 3 si 1- quizuri, ai sa primesti medaliile 4
Succes la facut quiz-uri, si legat de celelalte medalii pe care le vrei, sigur o sa ti lle dea flaw 3

Ja ne 3




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)