Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

fail, medalia de gfx se da daca ai fost la vreun moment dat activ in zona gfx, lucru care va ramane mereu adevarat-> pastrezi medalia 10

So so so ~ am castigat ieri un duel la fan fiction, primesc si eu medalia? ;; )
Dovada : )).
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

@MimiÅŸor: Cum spune Tan 10

@She: Dap, primesti 15

Sal Flaw, as putea primi si eu medalia de fan art pentru ca am un topic acolo? Si daca se poate si medalia pentru quiz deoarece am deja 10 de teste postate.
Multumesc mult.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






Flaw, aş dori şi eu medalia pentru cele o sută de posturi ale mele. =d

Mulţumiri aniticipate.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

Flaw, as dori si eu my medalie pentru AMV. Am facut si eu unul, si sper ca imi poti da medalia. ^^

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23753 ( ptr amv 3 )

@Heaven: ti-am dat medalia pentru 100 de posturi, dar nu si pe cea de quiz-uri.
Ti-ai schimbat cumva nick-ul recent? Ca acolo nu am vazut quiz-uri facute de Heaven 39

@Luli.: Done 4

@Artist: Ti-am dat si tie medalia!

Flaw eu am zis medalia de fan art nu cea de 100 de posturi pentru ca o am deja. Te-am rugat sa-mi dai medalia de Fan Art daca se poate, am un topic acolo My drawing. Mi-am schimbat nicul destul de curand. Dar iti voi timite link catre toate topurile mele la quiz. In sfarsit am reusit sa gasesc toate linkurile , toate 10, phew. Acum pot primi medalia de quiz, si cea de Fan art :d ?

1.How Active is Your Imagination?
2.The Autumn Test
3.The Ocean Test
4.What Kind of Seducer Are You?
5.How Lucky Are You?
6.How Strong is Your Relationship?
7.What Tropical Fruit Are You?
8.http://www.animezup.com/forum/showthread.php?tid=3766
9.What Flavor Smoothie Are You?
10.Do Men Think You're You A Tease?
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






ummm,marite Flaw 0.0,pe 17 a fost ziua mea si am auzit ca se dau medalii de zodie la zilele de nastere ^_^,daca nu te superi si daca nu-ti irosesc timpul te rog frumos sa-mi dai o medalie de zodie ^_^"""
Daca am auzit gresit imi pare rau 0.0
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

@Heaven: Scuze ca ti-am dat medalia de 100 de posturi din greseala, le-am incurcat din zapaceala.
Ti-am dat-o acum pe cea de Fan Art.
Cea de Quiz-uri nu se refera la quiz-uri postate in topic pe forum, ci facute cu Animezup Quiz Generator. Sunt cele care apar aici

@BLforever: La multi ani! Sper ca esti fecioara si nu ti-am dat medalia de zodie gresita 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)