Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

@A.Tatiana: Cu placere

Oii, scuze dar si eu am 100 de posturi... A pt asta nu se primeste medalie? A nu am citit pentru ce se ma primeste medali. Dar o sa le citesc in alta zi. Scuze, cred ca toti te stresam... si mai vin si eu... Chiar imi cer scuze.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Auzisem sau vazusem, nu mai stiu39 de medalia de la FFS, adr cert ca o vreau si eu 21)
Astept confirmarea: daca se poate ? 10
Multumesc Smile[posturi unite]
rtrytryrygffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
[Imagine: aaaakip.jpg]

Off... mi sa sters postul. Trebuia sa apare in pagina 36 dar nu a aparut. Cred ca o sa mai scriu odata ce am scris atunci, sa ma scuzati daca gresesc in 10-15 minute trebuie sa ma duc la scoala. A eu am 100 de posturi ma gandeam daca poti sa imi dai si mie o medalie pentru asta.
Nu am citit toate paginile sa vad la ce se mai acorda medalie, asa ca imi pare rau.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

@Color hearts: Poate te ajuta acest link: http://animezup.com/forum/myawards.php
Poti afla de acolo care sunt toate medaliile pe care le poti primi, precum si conditiile
Pana atunci, ti-am dat medalia de 100 de posturi.

@Serket: Confirmare 4

Mda.

Flaw, aş vrea şi eu medalia pentru zodie [ sunt fecioară ], fiindcă azi e ziua mea de naştere and so on.
Ah, şi-aş dori şi medalia pentru Fotografie, deoarece am un topic în acea secţiune şi-s destul de activă pe-acolo - zic eu -. Aici.

Mulţumiri.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

Flaw... multumesc pentru tot. O sa ma uit sa vad la ce sa mai da medali si care sunt conditiile. Iti doresc o zi buna, si chiar vad ca esti un administrator tare de treaba. Bye bye.
:bye:[posturi unite]
Am vazut ca sunt si pentru zodi. Imi poti da si mie pentru zodia Gemeni?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

As dori si eu o medalie pentru zodia Gemeni 4 Merci!
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

medalia de zodie se da in preajma zilei de nastere, pentru gemeni trebuie sa asteptati pana in 2011, hell, pana si eu imi astept medalia, si am fost pe zup in preajma zilei de nastere

@Luli.: Ooo, la multi ani 5

@Color hearts: Medaliile pentru zodii se acorda doar in preajma zilei de nastere, ca un fel de cadou.

@Aimi: Citeste mai sus ^
Ti-am dat insa medalia de GFX, ca sa nu pleci cu mana goala, ca am vazut ca ai un topic acolo 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)