Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

#81
Din câte am observat am medalie doar pentru 500 de posturi, deşi ar trebui să am medalii pentru:
- FanFic [ btw am câştigat duelul iar unii membrii şi-au primit-o dacă au câştigat duelul la această secţiune -_- ]
- GFX şi FanArt deşi nu am fost prea activă.
- RPG [ postez la două OO]
- și medalia ptr. zodie please : )

#82
@Ryuu:
Flaw A scris:-medalia pentru refferers: o primesc cei care aduc minim 5 membrii noi pe site ( ii rugati sa va treaca numele la refferer )
E unul dintre primele posturi de pe prima pagina. O sa fac in curand si o lista cu toate medaliile si cum se acorda.

@Fluffy Plushie: Done.

@Kazuki: Ce zodie esti? 4
Restul medaliilor ti le-am dat.

Daca nu i-am acordat cuiva medalia corecta, sa ma "traga de maneca"

#83
Ei bine, aş dori şi eu nişte medalii, dacă se poate D: .
Aş vrea medalia pentru o sută de postări, am depăşit de ceva vreme cele 100 de postări ^_^ .
Pentru FanFic - am un fic deschis la care postez . AÅŸ vrea ÅŸi medalia pentru zodia mea ( sunt zodia taur ) :] .
Mulţumesc anticipat : ) .
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#84
@Berry: Done.

Pentru toti cei care doresc medalii cu zodii, momentan nu avem decat pentru zodia leu. As adauga si pentru restul zodiilor, dar nu stiu de unde a facut rost Marina de ele. Cand reusesc sa vorbesc cu ea, le adaug si pe restul.

#85
Hi, as vrea si eu medalia pentru 100 de posturi, in sfarsit am reusit[ura pentru mine!].
Si, am auzit ca exista si medalii pentru zodii?Daca da, as dori una pentru zodia Rac, please.

Thx anticipat. ^^
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

#86
hop si eu aici 21).

Ne, flaw, daca nu-i mare derannnnnj poti sa-mi dai medaliile care-mi lipsesc? :3.

1. Pentru gfxuri 65
2. De la staff 39
3. Sa-mi schimbi cea cu 100 de posturi cu cea de 500 :] am vreo 600 si ceva de posturi acum 21).
Si pentru zodie 39 cand o sa faci 65 as vrea balanta daca se poate 65

Mersiii~ hug
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#87
Okay... si eu pe aici

Pai...sper sa nu te superi pe mine draga Flaw, dar imi esti dator cu 3medalii: XD

1. Am deja 100 de comentari [kyaaa <3]
2. Pe aici se ascund o parte din AMV-urile mele [:3]
3. Am si un fan fic, la care n-am de gand sa renunt [65]

gata..nu vreau sa dai faliment
[edit] mersi :]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#88
(11-04-2010, 10:25 PM)Flaw A scris: @Kazuki: Ce zodie esti? 4
Restul medaliilor ti le-am dat.

Daca nu i-am acordat cuiva medalia corecta, sa ma "traga de maneca"

Zodia rac.
And mulțumesc : )

#89
Hi!

Din cate am citit pe aici, am vazut ca aveti medalia pentru zodia Leu?
As dori si eu aceasta medalie daca se poate. 4 Sunt nascuta pe 10 august.

Thx anticipat.
[center][Imagine: 34f1v9e.png][/center]

Iubire, ÅŸti ceva? 5
Te iubesc prea mult,
Pentru a mai fi iubit.
Deja ţi-ai dat seama
Despre cine vorbesc,
Că eşti deştept!

#90
@Kagome: Done!

@Nagatsu: Haha, ai noroc, esti singura careia ii pot acorda medalia de zodie. Pentru restul care au postat si au cerut-o, mai repet odata:

(12-04-2010, 07:25 PM)Flaw A scris: Pentru toti cei care doresc medalii cu zodii, momentan nu avem decat pentru zodia leu. As adauga si pentru restul zodiilor, dar nu stiu de unde a facut rost Marina de ele. Cand reusesc sa vorbesc cu ea, le adaug si pe restul.

Si mai avem si scorpion.

Imi pare rau ca dureaza atat.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)