Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

#61
Ăăăă ... ştiu că am mai postat odată o cerere de medalii oO ... Dar dacă tot se postează aici pt. medalii ... 4 măcar să fie la un loc.

Deci, ar trebui să am pentru:
- fan fic [sunt înşirate toate la sig];
- fan art [n-am mai dat de ceva timp pe-acolo :/ but I hez a topic];
- gfx [for topic, ex-worker in the sig and avi department and first place for the first sotw xD ];
- medalia pt. zodia leului [23.07 :'D dar dacă ziceţi voi că aşteptăm până la ziua de naştere ... ].
Thanks 4 .

#62
eu nu am nik una desi ar trebuii sa am la cateva
ce imi plac medaliile astea....poi mam uitat si eu sa vad dak am la ce sa primesc si cred ca am la:
- fan fic
- si 100 posturi

imi plac medaliilea asta21 cam atatea ar fi la mn
deocamdata 19
multumesc multpupicpupic... ma duc sa ma holbez putin pe aici21
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#63
Interesanta ideea cu medaliile3
Am si eu o propunere. Sa primeasca medalii si noi venitii care sunt cei mai activi, pentru incurajare. Sau macar sa se faca ceva si pentru ei4
- As dori si eu o medalie pentru ziua mea cu zodia Pestilor(07.03.97)
- Si inca o medalie pentru ca am un fic (primul meu fic de pe site), nu stiu sigur, trebuie sa avem mai multe ficuri?
Mult succes in continuarepupic
[Imagine: love-sick1.jpg]

I may not be perfect, but I'm always me! 8

#64
Sunt de ceva timp pe zup, deci acum pot cere ÅŸi eu medalii cred.
- AÅŸ dori medalie pentru fan fiction, am avut destule fic`uri de`a lungul timpului. 21
- Mă întreb dacă aş putea primi acum medalia de 100 de posturi, deşi am depăşit cu aproape 300 de posturi acel număr, dar dacă nu mai este posibil, voi aştepta până la 500. ^^
În legătură cu medaliile de zodii, trebuie cerute chiar pe data în care te`ai născut, nu? Şi există medalii pentru fiecare zodie?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#65
(24-01-2010, 02:05 AM)Rallu^^ A scris: Interesanta ideea cu medaliile3
Am si eu o propunere. Sa primeasca medalii si noi venitii care sunt cei mai activi, pentru incurajare. Sau macar sa se faca ceva si pentru ei4

Eu cred ca ar fi cam greu sa pastrezi evidenta 21 Adica,nu te poti lua dupa numarul posturilor pentru ca ai putea avea surpiza sa fie spam-uri si apoi peste o zi vezi ca a ramas cu jumatate din ele pentru ca au fost sterse.
In rest nu stiu..nici sa stai toata ziua cu ochii pe Who's online nu poti..si chiar daca te-ai uita la profilul lui si ai vedea ca a stat mult..that's not exactly activity.
In legatura cu ceva pentru nou-veniti...sincer,nu stiu 21 Nu imi vine in cap chiar niciun soi de medalie pentru ei dar..who knows xD

BTW,daca nu vi se pun medaliile rapid, nu va impacientati :3 It's going to be solved si o sa aveti medalii stralucitoare si cute~

@ Nya : Din cate stiu,da,e pentru fiecare zodie.Si da,in ziua in care te-ai nascut.E un fel de cadou de zi de nastere.
LOLNOPE

#66
Imi pare rau ca un aveti inca medalile asteptam ca flaw sa fie mai liber sa termine ce are de facut la zup ca sa activeze medalile si atunci o sa le primiti fiecare. Pana atunci va rog din tot sufletul meu sa aveti rabdare nu vom face discriminari asa ca stati linistiti.
[Imagine: Untitled-1.png]

#67
Pai am si eu niste luni de cand sunt pe forum...
Deci as vrea medalia pentru cele 100 de posturi, fiindca am reusit si eu sa fac peste 100 in sfarsit 4
Si medalia pentru Fan Fic....am 5 ficuri, dintre care 1 este termiat :]
Asta a fost :3
Thanks. Zbye =3
KyuMin.

#68
Poi as vrea si eu dak se poate medalia pt 500 de posturi, va rog ;;] tocmai le-am facut azi si as vrea medalia 39
App... pentru amv`uri exista vreo medalie? :d am si eu un micutz topic amv.

Multumiri anticipate ^.^

#69
Salut. Cat ador ideea cu medaliile.. Intradevar fac forumul mult mai atractiv. Degeaba zic unele persoane ca nu este prietenos, mie imi place il ador. Daca nu intru o zi pe zup cred ca fac crize..
Oricum.. Am citit ceva de medalie pentru referrers.. Eu am 9Smile Can i have e medal too?108
Daca se poate si daca vreti sa imi dati..
Si ptr fic.. Am doua. Le am si la signature...!
Multumesc.
I wanna feel that i`m love.. ♥
I wanna feel you.. ♥
I`m laying down on the floor, ♥
I can`t believe I`m alone.. ♥
I`m begging you on my knees, ♥
Please come back, come to me ! ♥
I feel the beat of your heart, ♥
To stay away, be apart ! ♥
I want, I need you so much. ♥
All my love, all my love, all my love is on fire, ♥
Like the sun, like the sun, like the rain down on me ! ♥

#70
eu ma opun ca tu sa primesti medalie de referal, de ce? pentru ca tu ti-ai facut 9 clone, cu buna stiinta de altfel, doar ca sa primesit o medalie, daca nickurile la clone nu sareua in ochi [muly, loly, loly lola, luly] atuncea ip-ul sigur te dadea de gol, si plus, clonele tale ti-au dat rep, 293 de rep, pozitive toate, si sa imi mai arati user nou venit, care are atatea referel si rep, si games master e exceptie, deci eu ma opun sa primesti medalie de referal pentru clonele create de tine, macar daca te chinuiai sa le pui avatari si siguri diferite 21) dar tot va dadea ip-ul de gol -_- si in plus, ai facut conturile unu dupa altul, de udne si user id 4333, 4332, etc
apoi, clonele tale ti-au ridicat in slavi ficurile, toti ziceau ce oribile sunt si ele ridicau in slavi, evident ca erau clone logic

dovada indubitabila ca sunt clone: >>CLICK<< *mods/admins only*

[edit] au fost banate doar clonele care aveau registration si last known ip identice, si care nu aveau posturi




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)