Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime classroom

Michiyo : ZuZu.! a venit si ea la orar . Eu eram deja acolo . Evenimentul a fost dat uitarii probabil , si nimeni nu ne-a banuit pe mine si pe Mitch . Ce noroc am avut . Dar profesoara s-a luat de AKA pentru ca asculta muzica . Acum urmeaza inca o ora si sa speram ca nimeni nu se va prinde de faptul ca eu si Mitch am facut praf clasa .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

AKA il injura si blestema pe profesorul de biologie,enervata de intrebarile lui idiote urmate de morala kilometrica pe care a indurat`o pentru simplul fapt ca asculta muzica.Urma ora de matematica,care era un parfum pentru AKA.Clasa inca arata deplorabil dupa cearta lui Mitch si Michiyo [sper ca am scris bine.ma cam incurc -.-].In clasa fiecare isi vedea de treaba lui si era un zgomot infernal deci AKA s`a decis ca ar fi mai bine daca si`ar copia cateva exercitii din tema la mate pentru a nu avea probleme cu profesoara astfel apeleaza la Hachiko pentru ajutor.Hachiko ii spune....
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

Hachiko ii spune ca ii da cu cea mai mare placere tema,dar ei ce ii iese ?.*dirty mind*. AKA stie ce ganduri "malefice" are Hachiko asa ca o plesneste peste fata. Hachiko pleaca imbufnata la baie si da peste Zuzu,care se pare ca acum rasfoieste o revista. Inca o data in mintea lui Hachiko spunea prostii asa ca cel mai bine e sa paraseasca incaperea. In drum spre clasa...
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Vazu o fata care parea dezorientata dar nu a bagato in seama . In clasa "elevi" o asteptau pe diriginta care vroia sa dea un anunt important . Cand aceasta intra in clasa , spre surprinderea lui Hachiko , din urma profesoarei venea aceea fata misterioasa . Diriginta zambi si spuse:
- Copii aceasta este noua voastra colega de clasa, ai putea sa te prezinti te rog?
-Dap! Numele meu e Saya , sunt o fire nebunatica si... Dar nu apuca sa spuna multe ca pe usa clasei intra Zuzu strigand...
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

ZuZu intra strigand cat o tin plamanii : ' ' Baia a loat foc ! ' ' .

ZuZu spusese asta doar pentru ca ora de matematica sa se mai scurteze putin dar aceasta s-a asigurat ca vor pierde toata ora pentru simplu fapt ca ea a cauzat asa - zisul foc .

Motivul ? Nu isi facuse tema si trebuia sa fie ascultata .

Multumita de ceea ce se intampla isi pune iar castile in urechi si pleaca sa se plimbe iar prin parc si cu gandul de a isi cumpara o vata de zahar sau un mar in caramel .
[Imagine: Jun0xCa.png]

Dupa o alta ideea geniala al lui Zuzu au reusit sa scape de ora de mate apoi ea a disparut din peisaj.Chiulea.Mai era doar ora de franceza astfel AKA sa decis sa se care acasa si sa doarma deoarece urmatoarea zi aveau minunata teza la romana.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

Hachiko pleca si ea spre casa, pentru a se pregati de minunata teza. Dupa cateva minute de gandire, ei i'a venit o idee : un mic ocol cu colegele la plimbare. Le sunase pe Zuzu, AKA, Saya, Michiyo si Mitch pentru a se vedea in parcul din apropiere. In timp ce astepta, Hachiko a vazut...
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

In timp ce astepta Haciko a vazut ca Luca, care deobicei nu chiulea niciodata (si asta din cauza simplului fapt ca dormea la marea majoritate a orelor) statea si bea linistita dintr-o sticla destul de dubioasa in timp ce o injura de mama focului pe profa de romana si nenorocirea ei de teza la care mai mult ca sigur va lua un 4 cat capul ei de mare pentru ca nu isi deschisese de la inceputul anului nici cartea nici caietul.Chiar si ea se mirase cum trecuse neobservata aceasa chestie, mai ales ca afurisita de profa de romana parea sa aiba ochi si la spate.Deodata insa, sirul ei de cuvinte "frumoase" a fost intrerupt de...
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Hey Hakiko cu mare placere>>Limba asta mi-a intors asa itele in fosta scoala ca deja mam saturat si fie teza cum na fi ca o dau trecatoare!
si totusi...cine mai merge>>?? si unde plecam, in parc? unde anume Hakiko? Sincer acum, nu-mi vine ideea si cam ...niciodata nu-mi vine^^...
La celalalt fir Hakiko raspunde:...

La celalt fir raspunde ZuZu in locul lu ' Hachiko : ' ' Treci imediat aiciaaa ! M - am intors din parc doar ca sa va iau pe voi si sa ne intoarcem in parc ! Asa ca vino imediat aici ! ' ' .

ZuZu multumita de cum tipase de se auzise in toata scoala se aseaza cu fundu ' pe jos si incepe sa se joace pe telefon pana vine turma -.-.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect: