Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime Spring 2011

#1
Nu am gasit nicaieri un topic care sa vorbeasca despre anime-urile lansate in sezoanele ce urmeaza, asa ca incep cu sezonul primavara 2011.

[Imagine: ukni.th.jpg]

Sa incep cu seriile:
Inafara de Deadman Wonderland, care se zvonea ca ar fi trebuit sa apara acum un an, nu ma prea atrage nimic in mod special.
Dar astept sa vad cum continua The World Only God Knows II, prima serie reusind sa ma surprinda chiar placut. Sket Dance si Stein;Gate sunt din nou pe lista mea de asteptare.

In materie de OVA, ONA, Specials, altele:
Gundam Unicorn 3 si cele 2 episoade din Black Lagoon:Roberta's Blood Trail ma intereseaza in mod deosebit. In rest, voi viziona cateva doar sa treaca timpul.

In materie de filme:
Cam nici unul.

Astept sa apara episoade din seriile din primavara sa vad mai detaliat ce si cum. Sper sa am parte si de niste surprize placute.

Also, mai departe in an, prin vara, Fullmetal Alchemist: Brotherhood movie. Cica 2 Iulie, pana acum. Astept cu nerabdare.

Mai departe, discuss...
I laik pie... and beer... period.

#2
Sunt curioasa de Steins; Gate desi eu nici n-am terminat Chaos; Head, nimic nou pana acum, insa ca idee ar putea sa mearga, sper sa am ceva surprize placute.
Acum ca stau bine sa ma gandesc, sunt destule anime-uri pe care vreau sa le vad ( nici nu stiu daca a aparut Supernatural : The Animation ) dar sper sa-mi fac timp sa vad si anime-ul mentionat mai sus ^^ M-am uitat si la trailer-ul pt [C] Control: The Money Of Soul And Possibility o.O but there is something wrong about it, dunno what. so, i will just say no this time.
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#3
Grrr.nu e rau.chiar sunt bune anime-urile.unele
stiam ca va aparea sezonul doi din the world god only knows .si chiar sunt incantata de chestia asta xD
Ao no exorcist. am citit manga si chiar vreau sa vad si animeul <3
Denpa onna to seishun otoko. imaginea imi aminteste de ika musume :]] cred ca ma voi uita la el XD
whoaaaa.si inca un ova de la air gear.can't wait.
pacat ca nu au grafica ca in primul sezon.dar..povestea e aceeasi. :]
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD

#4
Iata ce intentionez sa vad :

30-sai no Hoken Taiiku -sper sa fie comedie
Appleseed XIII - am vazut si celelalte filme Appleseed
HighSchool of the Dead OVA
Maria†Holic Alive
Moshidora
Sekaiichi Hatsukoi
Shiki Specials
Shouwa Monogatari
Sket Dance
Steins;Gate- A fost interesant Chaos Head, sperca Steins Gate sa-l depaseasca totusi.
X-men - I can't wait for this one 21 :love::love:
[Imagine: ku-medium6788_zpsc6ad60de.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.204 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  Anime season spring 2012 Addeh 1 2.673 12-06-2012, 04:56 PM
Ultimul răspuns: Ciquita
  Summer Anime [2011] Shizuka 3 3.407 12-07-2011, 10:23 PM
Ultimul răspuns: Panzer


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)