Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Amoruri mascate/Masca amorului subit

#31
Hellooo! Mersi ca m-ai anuntat!
A fost un capitol foarte frumos si foarte, foarte trist, iar adaugat la starea mea de acum a reusit sa ma faca sa plang acesta fiind si motivul pentru care nu am vazut nicio greseala( sau poate ca nu a fost nicio greseala).
Chiar imi pare rau de Sakura pentru ca sufera atat de mult dar il are pe scumpul ei fratior, Naruto care e atat de dulce si o iubeste atat de mult!
Am o intrebare care ma macina si anume: Sasuke cand apare/reapare in viata Sakurei? Daca poti sa imi raspunzi ar fi grozav.
Succes in continuare si astept next-ul!
:bye:

#32
Pai .. nu pot sa iti raspund din simplu motiv ca inca sunt confuza... am o idee cam ciudatica, dar va fi pe placul tuturor indiferent cum o voi interpreta.. va fi mister, inimi frante... lacrimi, durere, apoi liinistea dinaintea furtunii. Mai multe nu pot sa spun.. gomene, dar asa cum am spus nu stiu ce se va intaampla si daca as stii si ti-as spune as distruge magia capitolelor urmatoare... deci fi pe faza.. nu se stie cand.. nu se stie unde.. dar va aparea si de ce neaaparat Sasuke.. de ce nu Hinata .. aici pat un apropo...
Gomene inca o data...

#33
Salut maami ;x! Vezi? Am reuşit să-ţi citesc şi eu fic-ul. Ei bine, ce pot să spun? Ador cum descrii! Pur şi simplu mă porti într-o altă lume. Soarta celor patru copii este foarte diferită şi tristă în acelaşi timp. Asta le-a schimbat vieţile şi le va da pe parcurs şi un impuls foarte mare, cu siguranţă. Mai dureros decât să fii minţită e să te minţi singură şi să fii conştientă de acest lucru. Nu îi este uşor, chiar deloc. Trebuie să se comporte exemplar în faţa fratelui ei. În rest îşi cam face de cap. Bietul băiat, suferă şi el foarte mult. Probabil e complexat pentru că nu poate să-şi ajute sora mai mare. Sunt curioasă cum s-au schimbat fraţii Uchiha. Sora lui Sasuke e Hinata, iar fratele Sakurei, Naruto? Ar fi interesant să fie cupluri de familie.
Cu toate că ador să citesc toate acele figuri de stil şi descrierea profundă pe care o redai, n-ar strica niţel dialog.;;] Ar fi mai lejeră toată lectura. Ei bine, sunt sigură că ne vei aduce şi de-ăla pe parcurs. :]]
Greşelile nu prea le-am urmărit, nu mă tentează în mod special :]]. În rest, totul e foarte frumos. Aşezarea în pagină este drăguţă, iar titlul îmi place.
Ei bine, succes cu urmatorul capitol, sper să vină cât de repede.
Hugs! >;d<
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Masca Destinului Thomas 1 2.504 13-07-2012, 12:29 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Masca sufletului Small_pink_dragon 10 6.093 19-06-2009, 11:04 AM
Ultimul răspuns: Small_pink_dragon


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)