Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Amor si Spirit

#1
Citat:Disclaimer: Nu detin nici un personaj din animeul Naruto, acesta apartinand lui Masashi Kishimoto si nu fac profit de pe urma intamplarilor si a personajelor.

Bun, lucrez in prezent la o poveste care nu prea va fi chiar lunga dar in fine. cateva precizari:
1.Va fi despre naruto si hinata, sasuke si sakura.
2.Povestea va fi foarte diferita pentru ca le voi schimba caracterul personajelor.
3.Sper sa va placa.^^"
Cu alte cduvinte, voi incerca sa dau la suprafata caracterul nestiut de nimeni. O sa vedeti ca sasuke si naruto se vor comporta... diferit dar asta e ideea mea, propria-mi fantezie. >>




Spiritul inceputului...
Cand te cunosteam, erai o floare


Craciunul! Sarbatoarea in care fiecare copil isi primeste cadoul, atunci cand in sufletele oamenilor se scalda dorinta arzatoare de a face celui apropiat si celui care nu a avut noroc, celui batut de soarta o mare bucurie. Asa se intampla si aici. Ca intodeauna, era o zi oribila pentru sateni. Cerul era acoperit de nori fiorosi, amenintatori, iar ninsoarea nu se mai oprea. Deja devenea enervant!
Insa, pentru micul Naruto, nimic nu era rau. Lui ii placea sa stea in ninsoare, asteptand sa auda glasul tatalui sau Yondaime. Ca in visul sau cand Yondaime ii spusese ca il va astepta sa vina si el la ceruri. Dar mai era mult timp de asteptat pana ce sufletul micului Naruto se va ridica la ceruri, asteptand clipa reintalnirii. Ochii mari ai acestuia atinteau o bancuta mica pe care o fetita statea. La contactul privirii cu blondul, fata lasa capul in jos, rusinata de situatie. Ochii purpruii deschis ai copilei exprimau o dragoste profunda pentru baiat.
-Hei Hinata! Ce mai faci? striga Naruto apropiindu-se, dar fata nevoita sa plece, isi lua la revedere.
-Naruto o privea cum se indeparteaza, admirand-o.


Reintalnirea

Pe o banca mica, o rozalie de 16 ani, cu ochii verzi ca iarba croseta de zor niste manusi de culoare mov. Nu se astepta ca tocmai ea sa fie invitata la ziua unei Hyuga, adica Hinata. In acea zi, adolescenta avea sa inplineasca 16 ani.In ultimele luni, era foarte preocupata de antrenament asa ca uitase de ziua ei. Insa, Neji avuse grija sa ii pregateasca o surpriza ca la carte, demna de rangul ei. Langa Sakura, aparu Naruto, acesta incerca sa o faca sa-i vorbeasca:
-Hmm...Sakura-chan, tu te pricepi mai bine. Ce le plac fetelor? Adica...ce vor de ziua lor?
Sakura cu o privire rautacioasa ii marturisi:
-Tu chiar vrei sa o impresionezi pe Hinata-chan asa-i?
-Pai...stii dar ce le place fetelor?
-Cumpara-i un buchet de flori, de preferat violete fiindca ii plac.
Naruto statu un pic pe ganduri. Nici el nu stia ce se intamplase cu el, dar ceea ce stia era ca Hinata ii era sortita lui.
Lua la revedere de la fata, plecand spre targ. In drum spre targ, dadu peste nimeni altul decat Kiba alaturi de Akamaru. Catelul latra vesel in timp ce Kiba dadu prieteneste mana cu el.
-Kiba...imi dai un sfat te rog?
-Da Naruto! Ce este?
-Ce sa-i cmpar Hinatei de ziua ei?
Kiba statu un pic pe ganduri apoi spuse:
-Cumpara-i un castron de orez, sau o pisica sau un catel. Te ajut eu sa alegi catelul.
Naruto ii multumi, plecand. Sakura avea mai bune idei decat Kiba. Cel putin din perspectiva lui, Kiba nu era chiar un mare atotstiutor, astfel nu putea sa-i ofere o informatie precisa. Ajuns in targ, dadu peste Sasuke, acesta achizionandu-si un nou accesoriu pentru misiuni. Blondul se apropie de el, incercand sa-l faca sa-i spuna ce cadou ar fi perfect pentru Hinata.
-Naruto draga...Sasuke care ajunse mai ravnit decat orice baiat din sat, ii spuse: De ce nu o duci acasa la tine si o...
Ultimele cuvinte i le spuse la ureche, astfel incat ceilalti sa nu auda. Desi, Naruto era un baiat care aflase despre ce inseamna sexul, el nu experimentase una ca asta. Ceea ce Sasuke ii spuse nu numa ca nu ii convenea dar i se parea si dezgustator. Sasuke isi musca buza inferioara, visand cu ochii deschisi la Sakura. O vizualiza dezbracata, doar pentru el o noapte intreaga. Naruto pleca rapid de acolo, lasandu-l pe visator sa viseze in continuare. In timp ce Naruto inca se gandea la un cadou perfect pentru Hinata-chan, Sasuke deja era la casa Sakurei, flirtand un pic.
-Buna Saku-chan! Ce zi frumoasa pentru...
-Termina odata Sasuke-kun. Deja devii stresant.
-Dar stii foarte bine ca nu mai pot dupa buzele tale...
-Am spus gata! Cum oare iti permiti?
Sasuke ii dadu o suvita rebela de pe frunte, mangaind-o plapand. Nu vroia sa admita, dar in ciuda faptului ca flirta cu ea, acesta o iubea nespus, insa nu vroia sa admita.Sakura il privea nemultumita, in timp ce brunetul pleca `trist` ca un catelus fara stapan de la usa fetei. In timp ce satenii lucrau de zor la casele acestora, printre copacii rasinosi o umbra intunecata isi ducea veacul. Se parea ca satul frunza va avea din nou dusmani, dar nu orice dusmani...

[edit] unele cuvinte vor "zgaria la cap" dar nu le voi folosi decat spre final si atunci voi pune o avertizare. In fine, momentan e scurt, dar eu sunt adepta calitatii nu cantitatii

[later edit ] Poate lasati su un comentariu cat de mic, spunandu-va parerea despre fic. ^^
-

#2
Pai...se pare ca sunt prima care posteaza :-? Hmm..sincer am mai vazut ideea asta prin mai multe ficuri....gen..sasuke devine romantic si incepe sa flirteze cu Sakura . Ma rog...poate o sa dezvolti diferit pe parcurs :-? In rest nu e prea rau . AR fi trebuie capitolul putin mai lung , dar in rest e binisor .^^ SPer ca nu am fost prea dura sau sa nu te fi descurajat :( . Succes in continuare ^^ astept capitolul urmator . Ja Ne !

#3
A 2-a! ^_^
In primul rand vreau sa-ti zic ca sunt total de acord cu a fi adepta calitatii si nu a cantitatii
Referitor la fic, mi se pare misto ^^ Mi-a placut ideea lui Sasuke (yeah, me perv) o//o Oricum a fost mai buna decat cea a lui Kiba -_-' Si vreau sa vad ce surpriza i-a pregatit Neji Hinatei :D
Cam atat am avut de zis ^^ Abia astept nextu'
:bye:
[Imagine: thekillers.png]

#4
maara_chan-stai linistita ca nu ma descurajezi si iti multumesc pentru opinie. Stiu ca ideea este la fel, dar o-so dezvolt in altfel, incat nu va fi chiar la fel. Oricum sper sa-ti placa si sa mai treci pe aici.
agent eli oh yeah ^^ perv i know ._. sper sa-ti placa si acest capitol o sa-l fac pe sasuke mai perv decat poate fi, avand in vedere c ain ficul meu ei sunt mari plus ca le-am schimbat caracterul lor, astfel sa-i fac altfel, la fel si comportamentul si felul lor de a fi.
In rest nu e nimic nou, schimbat, poatre doar natura data peste cap.


````````````` Cand iubirea ma leaga de tine
````````````` O surpriza neplacuta



Ziua veni cu repeziciune pentru sateni. Naruto deja era in picioare pregatit pentru o noua zi. Insa, nu toti se bucurau de aceasta zi fericita. Sasuke, care se trezise la ora 7.40 o ora imposibila pentru el, nu stia cum sa procedeze. Era de asteptat ca el sa fie un Uchiha..cu o camera mizerabila. Pur si simplu nu avuse timp sa faca curat in camera, asa incat aceasta arata ca o cocina. Soriceii isi facusera deja loc prin mormanul de pizza stricata, veche de trei saptamani. Hainele erau pline de molii, iar patul nefacut era cireasa de pe tort. Nu stia cum anume sa procedeze pentru a tine departe toata mizeria. In acele momente si-ar fi dorit ca Sakura sa fie langa el, pentru a-l sfatui. Inca isi mai amintea cum mereu ea se tinea dupa el, acum este viceversa. Statu un pic pe ganduri, apoi pleca spre casa fetei. Vroia neaparat sa vada cum arata camera ei. Se furise pe la geam. Avu insa surpriza sa vada ca Sakura pe cat de ordonata era, asa era si camera sa. Patul era acoperit cu un asternut moale si pufos, de culoare albastra. Pe pat se afla ea, cu o carte, citind. Se uita mai atent, vazand ca toate lucrurile ei au un anumit loc, astfel sa stie unde sa le gaseasca.Pierzandu-se in vise, nu vazu ca Sakura deja plecase. Cel mai probabil o chemase Tsunade pentru o noua misiune.
-M-ati chemat Tsunade-sama? intreba sfioasa Sakura.
-Am aflat ca un nou pericol se abate asupra satului nostru, de aceea vreau sa te duci impreuna cu Sasuke intr-o misiune fiindca Naruto sa pazeasca satul.
Nu putea nega, dar ii facea o minunata placere sa mearga impreuna cu brunetul, intr-o misune. Pleca rapid, luandu-si la revedere. Nu vroia sa mai piarda timpul asa ca il intalni pe Sasuke la targ.
-Sasuke trebuie sa plecam chiar acum intr-o misune spre nord.
-Stiam asta, floare de cires.
Fata nu mai comenta, luandu-l pe baiat plecand spre nord.
La casa lui Naruto, aceasta se gandea cum o va impresiona pe Hinata. Azi venea tanara iar el nu avea nici timp suficient sa plece sa-i cumpere ceva special. Isi dorea ca fata sa nu-l respinga pentru faptul ca el nu ii cumparase un cadou, de altfel se simtea prost.Insa, lasa toata acea amagire, plecand spre magazinul de flori. Ino, aceasta fiind proprietara magazinului, se oferi sa-l ajute.
-Naruto eu te sfatuiesc sa ii cumperi un buchet mare de trandafiri rosii. Acestia sunt cheia spre inima unei doamne.
Naruto se prefacu ca a inteles, in scurt timp cumpara trei trandafiri. Se uita sa mai vada daca mai gaseste ceva:
-Ino, aceasta planta cum se numeste?
-Aceea este azalee, o floare speciala, cheia spre decorul perfect al unei petreceri sau al unui bal. Blondul privea incantat spre floare cumparand si alte 3.
-Acestea sunt parca, orhidei? intreba baiatul nedumerit, Ino clarificandu-l.
-Nu, acestea sunt un fir rar care apare numai in perioada razboaielor si semnifica pacea. Se spune ca ea plange deseori pentru ca lacrimile ei sa-i imbune pe marsaluitori, acestia sa se opreasca din lupte. Ea domneste peste ani, dar nimeni nu a avut-o in mana vreodata. E bine sa o cumperi, pentru ca te va feri de dusmani.
Naruto lua firul plecand. Ino pasi multumita pragul, asteptand noi clienti dornici.
Blondul se indrepta spre casa, cand deodata in fata lui isi face aparitia nimeni alta decat Hinata. Venise din Tara Valurilor mai repede decat se asteptau satenii. Blondinul rosi, apoi se prefacu a nu o observa pe tanara.
-Naruto-kun nu m-ai vazut?
-M...Hinata-sama ce faci? doar atat putu deslusi, fiindca era prea rusinat de situatie.
-Am venit din Tara Valurilor, de unde m-am antrenat impreuna cu senseiul meu Oboro-sama. Acum ea vorbeste cu tatal meu, acasa la noi despre evolutia mea. Eu totusi vreau sa-ti multumesc pentru flori.
Baiatul ramase mut de ce tocmai auzise. De unde stia Hinata despre flori?
-Te rog Naruto-kun. Mi-am dezvoltat abilitatile deci nu e o problema.
Surase usor apoi pleca, luand cu ea si florile lui. Ii facu in semn de la revedere, cu mana. Avea de dat multe explicatii si povestit intamplarile prin care trecuse, tatalui sau si lui Neji. Insa, nu stia ce o asteapta dincolo de toata aceasta revenire. Hiashi si Neji ii pregatise ceva...Ceva ce nu o va incanta deloc...

Intre timp, se lasa seara peste partea nordica. Sakura se simtea obosita la fel si brunetul. Norocul lor ca daduse peste un han. Hanjiul, le pregatise camera, o gustare delicioasa si o baie fierbinte. Sasuke parea incantat, dar fata nu...
-Eu nu dorm cu tine in pat clar!
-Dar ce am? Nu am raie sau ceva de genu.
-Mai bine aveai raie, poate atunci dormeam cu tine. Spuse Sakura, incercand sa gaseasca o solutie salvatoare.
Sasuke se aseza in pat, incercand sa adoarma. Era de prisos in a o convinge sa faca ce nu vrea. Rozalia se aseza pe podeaua rece. Incerca sa adoarma dar, ii era mult prea frig acolo jos.
Luna le zambea stelelor, in timp ce o adiere usoara si blanda acapara atmosfera. Brunetul vru sa plece dupa un pahar cu apa, dar o vazu pe ea. Tremura de frig, doar cu o camasa rozalia transparenta, acoperindu-i corpul. O privea cu pofta, poate incerca sa profite de ea, dar ceea ce simtea era mult peste puterile lui. Fata era o comoara. O comoara perfecta. Nu putea sa-i puna viata in pericol. Nu putea sa vada cum i se intampla ceva. O aseza usor, fara sa o trezeasca, langa el. Ii mangaie fruntea, coborand tot mai jos, spre abdomen. Vru sa o sarute, dar se abtinu. Vru sa-i lepede hainele, sa o transforme in fata lui, dar stia ca va regreta. Nimic nu ii putea permite asta. Inima nu il lasa, trupul o dorea cu ardoare, dar constiinta era de alta parere. Inebunea cu fiecare secunda. O dorea mai mult decat orice. Poate nu era bine sa-si arate sentimentele, in fond fiecare persoana pe care el a iubit-o...a murit. Din cauza cui? A lui Itachi. Vazu ca tremura, asa ca o inveli. Muschii lui tari, pulsau iar ochii lui negri ca taciunii ii dadea un aer aparte. Privirea fetei il inebunea, facandu-l in cele din urma, sa o atinga pe piciorul stang. Urca tot mai sus, atingand-o usor fara a o trezi. II inlatura patura de pe trupu-i firav, dezgolind-o in jurul abdomenului. O sauta, lasandu-i o dara de saliva. Se opri! Teama puse stapanire pe mintea-i.
Daca facea ceva rau? Daca se va trezi si va constientiza ceva rau?
-De ce sa o fac sa sufere? Mai bine ma abtin. Este ca si cum as viola-o fara sa stie.

Ziua veni cu repeziciune prin Konoha. Sagetile jucause de foc ale soarelui atinteau pamantul uscat.
-Nu! Am zis ca nu vreau intelege, lasa-ma! Nu toti erau intr-o stare buna.
La casa Hyuga, Hinata incerca sa-l convinga pe tatal sau ca face o greseala.
-Nu ma pot marita cu Neji tata! Este varul meu...fratele meu. Intelege odata!
-Hinata, am vorbit cu Neji-san. O sa va casatoriti ca sa pastrati gena familiei. Nu imi pot intoarce cuvantul.
Este spre binele satului si al tuturor, asa incat Hyuga sa apare cu ajutorul puterii lor mentinute de tine si Neji, ordinea in Konoha.
-Dar cu mine cum ramane? Fericirea mea? Tot ce vreau este sa ma casatoresc cu Naruto. Mi-a promis ca ma va lua de sotie imediat ce voi implini 18 ani.
- Draga mea, va trebui sa-l uiti!
-Niciodata. Stii ce? Niciodata nu-l voi uita, niciodata nu-l voi iubi pe neji, niciodata nu iti voi indeplini dorinta, chiar daca ma voi duce la Orochimaru si-l ajut sa distruga satul.
-Taci odata!
Tipa la ea, fara sa constientizeze ca ii face un rau enorm. Cu greu fata isi sterse lacrimile, plecand spre camera. Urmata indeaproape de Oboro-sensei, ea inainta spre odaia-i personala.
Lacrimile acaparau fata, in timp ce in incapere isi facu apariti Kurenai. Vechiul sensei al fetei. O vazuse cum crestea mare, ca o floare care isi deschide petalele la soare.
Devii dependent de ceea e nu vrei reusind sa te tai in lama destinului. Nu poti sa devii una cu destinul daca nici macar nu stii cum este sa suferi realmente diferit de ceea ce sa scris. O carte mare, cu coperti rosii. Oare acolo se afla destinul?
-Kurenai-sensei, eu una nu vreau sa ma marit de acum. I-am promis lui Naruto.
-In viata mai trebuie sa facem si mari sacrificii care nu ne plac deloc. Putem opta pentru alesul nostru, sau miza pe o viata mai buna din punct de vedere financiar, dar care sa ne displaca total. Cu alte cuvinte, trebuie sa lupti...

some pics^^

sakura: http://sandfreak.deviantart.com/art/Sakura-20589471
hinata: http://i451.photobucket.com/albums/qq235...th_Sea.jpg
sasuke: http://vinrylgrave.deviantart.com/art/AK...e-58989327
naruto: http://mikutashi.deviantart.com/art/Naru...y-59203486
neji: http://qinni.deviantart.com/art/Neji-76328526
-

#5
Wow sunt prima \:D/
imi place fic-ul tau mai ales ca este si cu NaruHina :X
greseli nam vazut deloc,descriere ai din plin si naratiunea e la locul ei :3:
cum adica Hinata sa se casatoreasca cu Neji :-o.........nu ca nu miar place si de Neji dar nu,nu se poate,nu cu Neji....sper sa nu se casatoreasca cu el ci cu Naruto
imi place de Sasuke ca e mai bland acum.....ce o fi cu e bine ca nui face nimic Sakurei deocamdata:))
sper sa pui repede next ca mor aici :go:.......succes si spor la scris in continuare

Bye Bye:bye:
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#6
De data asta prima! ^^'
Pentru inceput - Waii! :love: Mi-a placut! Bine, exceptand partea cu Hinata si Neji >.< Dar cea cu Sasuke si Sakura mi-a placut ;) (bine ca stii ca sunt a little perv :smart: )
Asa, totusi am vazut 2 mici greseli :D :
- Hiashi si Neji ii pregatisera
- Hanjiul - cred ca e hangiul n_n
Cam atat ^_^ In rest totul a fost OK
Abia astept nextu'
:bye:
[Imagine: thekillers.png]

#7
multumesc pentru critici, momentan pun o poezie, care face parte din fik.
Este vorba de sakura care il asteapta pe sasuke.


Parul roz imi flutura-n vant, ochi-mi verzi sclipesc in noapte.
Pe crengi pustii stau pasari mici, cu o aura aparte.
Dar nu inteleg cum pot sa stea, fara sa-mi spuna,
Fiindca dorul meu de tine peste, vai rasuna.

As vrea sa ma ratacesc, pierzandu-mi libertatea
In ale tale mreje dulci, sa-mi spulber singuratatea.
Adorm pe pat, incerc sa uit, ochii tai fermecatori.
Dar gandul ce ma apasa, este ca tu ai putea sa mori.

Te astept iubite, vreau sa adorm usor,
Pe pieptu-ti sa alunec, sa visez, ca zbor.
Iar langa mine, oh! Tu plapande luceafar sa ma privesti la fata.
Sa simt, poate pentru ultima data, ca tu esti inca in viata.
-

#8
Sunt prima prima!!
Deci poezia mia placut si ficu' desigur.
Descrierea, naratiunea si dialogul sunt imbinate perfect in ficu' tau, imi place si FELICITARI!! meriti si tine-o tot asa!
Iar cand vine vorba despre fic, pune si tu continuarea mai repede pentru ca vad ca te pricepi destul de bine sa lasi cititori in suspans si asta nu imi place deloc, hmmmmmmm.
Oricum Bravo!

:bye:
And see you with the next chapter!!
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#9
georgiana-ma bucur ca iti place, sper ca iti va palcea si acum.
angent eli-tnx for comm ^^ btw sper k iti va placea si acest capitol.
angel of darkness--ok, scuze ca te-am facut sa astepti. :)) acum aici este nextu.

momentan este cam mic dar sper sa fie bun, inca o precizare, dunno^^
nu l-am corectat pe tot >.< cred ca vor aparea cateva greseli de tastare pe parcursul ficului, daca le gasiti paote imi atrageti atentia asupra lor.

alta chestie, capitolul contine urme de hentai, am incercat sa le evit, deci +15 de data asta. Sa nu spuneti ca nu v-am avertizat

enjoy si o parere daca se poate :X


```````````EA revine din NOU
```````````DECLARATIA DE DRAGOSTE



-Neji, stiu ca tatal meu este asa cum este, dar incearca sa-l intelegi.
-Hinata, eu nu stiu ce simti dar eu vreau sa ne casatorim.
-Ne facem rau reciproc. De ce nu intelegi ca eu nu iti sunt sortitia tie.
-Imi pare rau, dar va trebui sa te conformezi cu situatia. Nu dau inapoi, nu vreau sa ma fac de ras in intreg clanul doar pentru mofturile tale de fetitia prost-crescuta.
Astea fiind spuse, Neji pleca lasand-o pe Hinata apopae in agonie. Fata se simtea constransa de situatie, nu putea ingadui una ca asta. In cele din urma, se hotara sa plece la antrenament cu Oboro-sensei. Azi avea mult de lucru, mai ales ca trebuia sa execute o tehnica dificila. Cum mergea spre locul antrenamentului se gandea ce-i va spune lui Naruto. Nu stia daca aflase de la Neji, sau in curand va afla de la petrecerea care va fi organizata. Se simtea prost si lacrimile ei nu conteneau sa apara. Ce putea sa faca? Sa planga. Ii era mai usor cand era mica. Nimeni nu o obliga sa faca ce nu vroia ea. Era parasita...dar in liberate. Suspina usor, in cele din urma ajuse la locul antrenamentului. Dadu din ea tot ce putu. Isi varsa ura si nemultumirea, prin lovituri si pumni in fiecare arbore din imprejurimi. Mainile ei erau pline de rani, dar ea nu se oprea. Oboro incerca pe cat putea sa o opreasca, dar in calea fetei nu statea nimeni. Deodata...
In camera unde Sasuke si Sakura erau cazati, fata se trezi cu o durere de cap. Corpul tremura, in timp ce se plangea de durere de gat. Nasul ii era infundat, iar ploapele erau intredeschise. In acel moment simtea cum trupul ii ia foc. Incerca sa se dea jos, dar o prinse brunetul de mana. La atingerea dintre cei doi, Sasuke simtii o mare presiune asupra corpului fetei. Se ridica spre rozalie cu o fata ingrijorata.
-Sakura arzi toata.
Ba nu doar ca...
Dar nu isi mai putu termina fraza fiindca deja cazu lesinata in bratele baiatului. O aseza pe suprafata moale, invelind-o cu patura. Pleca spre baie, luand o trusa de prim-ajutor. II facu un ceai cald, pe care i-l administra repede, dandu-i sa bea in acelasi timp si trei pastile. II spuse o compresa rece pe frunte, asteptand sa-si faca efectul.
Simti cum o mana il mangaie de-alungul fetei, aceia era Sakura.
-Sakura...
Sasuke se apropie mai mult de ea. Ii simtea respiratia aproape de trupul ei, Sasuke ii atinse buza inferioara cu limba, incercand sa o prinda in mrejele lui. Fata nu se lasa mai prejos, prinzandu-i buza cu dintii. In cele din urma, Sasuke o lua in brate, picioarele stateau pe o parte si alta a abdomenului tanarului, in timp ce o saruta. Limba ii explora cavitatea bucala a rozaliei, apoi brunetul o mangaie pe abdomen. Sakura se desprise de sarut, dadu-i acordul brunetului sa-i sarute gatul infierbantat. Sakura se lasa explorata, in timp ce ii dadea tricoul jos. Muschii tari ai acestuia pulsau cu fiecare secunda, se bucurau de prospetimea sanilor fetei, acestia fiind goi acum.
-...Si eu te iubesc...
Rozalia continua fraza, astfel il facu pe baiat sa rada pentru cateva momente.
-Noi parca aveam o misiune...Spuse rozalia pregatindu-se sa izbucneasca in ras. Isi lasa capul pe spate, permitandu-i baiatului sa ii lase o aprenta cu dintii. Sakura gemu tare, in timp ce locul cu pricina devenea rosu. O picatura de sange curse, manjind obrazul brunetului.
-Ma iubesti, spune-mi...te rog hai sa te aud!
-Te iubesc.
-Nu te aud, mai tare.
-Te iubeeesc!
-Asa te vreau, stiam eu. Doar de aceia erai mereu geloasa pe Ino.
Sakura se lasa prunsa in mrejele dulci ale tanarului, acesta incerca sa o patrunda. Zgomote rasunau in incapere in timp ce fata se simtea in al noulea cer. Probabil cel mai frumos lucru vazut vreodata, i se intampla tocmai ei.
Corpurile lor se miscau in ritm haotic, picaturile de transpiratie cadeau pe sanii fetei si pectoralii baiatului. Muschii tari ai lui Sasuke presau sanii moi ai rozaliei.Sentimentul era placut. Cei doi se bucurau de fiecare moment petrecut impreuna. Cu alte cuvinte, nemeni nu le putea distruge fericirea...sau da.
In mijlocul padurii, unde isi ducea veacul o pestera batrana, mancata de ape, acolo doi indivizi planuiau urmatoarea miscare. Pelerina cu nori rosii fluturata de vant, in timp ce de sub o palarie traditionala japoneza doi ochi rosii priveau indiferent. Kisame, insa era prea cufundat in peisajul marin, fara a-l lua in seama pe Itachi.
-Kisame vreau sa o recuperez. O vreau inapoi.
-Itachi, stii prea bine ca o vom recupera dupa ce misiunea va fi incheiata.
-Nu pot astepta...acest lucru nu merita astepatare.
Itachi il privi inca o data pe camaradul lui, apoi se ridica si pleca spre partea de nord a padurii fara da-i da o explicatie lui Kisame. Acesta stia foarte bine ca daca o vor recupera pe EA totul va fi ca la inceput, dar nu numai ca va fi la fel, dar si ca EA va fi folosita in scopuri criminale.
-

#10
Waiii iar sunt prima ce onoare :)) :X
poi mia placut capitolul ca de obicei :))
am vazut cateva greseli dar sunt mici ai zi si tu ca nu prea lai corectat pe tot sper ca data viitoare sal corectezi :))
uiiii mia placut faza hentai dintre Sasuke si Sakura :X
si Itachi oare despre care fata vorbea eu am o vaga banuiala dar tac :3: sper ca fata sa fie cea care cred eu ca ie :))
saraca Hinata mie mila de ea :(( si Neji ma enerveaza la culmeeeeeeee imi vine sal bat b-( :))
bun succes si spor la scris in continuare :*

Bye Bye :bye:
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spirit Crisis Nekirus 55 16.553 11-05-2013, 04:25 PM
Ultimul răspuns: Nekirus
  En nombre del amor Love Girlls 5 3.947 05-01-2011, 01:51 AM
Ultimul răspuns: Vero
  De la sangre y mi vida (El amor de un vampiro) Crazy Person 2 2.465 28-02-2010, 12:27 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)