Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Amane Misa Cosplay

#1
In sfarsit am facut cosplay la astia aproape 13 anisori ai mei.Am doar 2 poze, dar deh... o sa mai fac mai ales daca ma duc la Nijikon.
De costum ce pot sa zic.... Am aruncat pe mine ce am gasit prin dulap si sertare si totusi a iesit ceva. So... Pozele:

1) Preview - Asta a fost cam prima mea poza doar ca sa vad cum e....
2) I Can See You - Asta cred ca a fost cea mai reusita [mda... mai ales din 2 poze... plus ca am si modificat pe ici pe colo]

Cam atat. Dupa cum am zis o sa mai pun poze.. poate azi, poate maine...

Ja ne :bye:
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#2
Hi hi ! ^.^
Ia sa vedem ce ai facut tu :]
1) Ador privelistea din spatele tau. E asa...interesanta *laughz*. Adorabil telefon ce pot sa zic:]. Deci, costumul mi se pare foarte reusit. Negru, negru ! @.@ . Aa, da. Bratarile=p~.
2) Foarte original. Editata.. Adica, oricine face o mica modificare intr-o poza. ^.^ Ce pot sa zic inafara de Superba?.
Tot ce reiese de mai sus este: Superba si parerea mea: reusita8.
Bai-bai ! pupic
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#3
Buna buna. Eu ti`am vazut Cosplay`ul si chiar e reusit si ti`am mai zis. Imi plac ochii cum i`ai editat. Stii ca am incercat si eu , inspirata de catre tine, dar nu mi`a iesit la fel .
Ti`au iesit foarte frumos pozele, ca mai ai vreo 3 in plus pe Facebook pupic. Apropo, esti adorabila 108
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)