Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Amane Misa Cosplay
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
In sfarsit am facut cosplay la astia aproape 13 anisori ai mei.Am doar 2 poze, dar deh... o sa mai fac mai ales daca ma duc la Nijikon.
De costum ce pot sa zic.... Am aruncat pe mine ce am gasit prin dulap si sertare si totusi a iesit ceva. So... Pozele:

1) Preview - Asta a fost cam prima mea poza doar ca sa vad cum e....
2) I Can See You - Asta cred ca a fost cea mai reusita [mda... mai ales din 2 poze... plus ca am si modificat pe ici pe colo]

Cam atat. Dupa cum am zis o sa mai pun poze.. poate azi, poate maine...

Ja ne :bye:
Hi hi ! ^.^
Ia sa vedem ce ai facut tu :]
1) Ador privelistea din spatele tau. E asa...interesanta *laughz*. Adorabil telefon ce pot sa zic:]. Deci, costumul mi se pare foarte reusit. Negru, negru ! @.@ . Aa, da. Bratarile=p~.
2) Foarte original. Editata.. Adica, oricine face o mica modificare intr-o poza. ^.^ Ce pot sa zic inafara de Superba?.
Tot ce reiese de mai sus este: Superba si parerea mea: reusita8.
Bai-bai ! pupic
Buna buna. Eu ti`am vazut Cosplay`ul si chiar e reusit si ti`am mai zis. Imi plac ochii cum i`ai editat. Stii ca am incercat si eu , inspirata de catre tine, dar nu mi`a iesit la fel .
Ti`au iesit foarte frumos pozele, ca mai ai vreo 3 in plus pe Facebook pupic. Apropo, esti adorabila 108