Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am trecut ÅŸi eu p'aciliÅŸea ^_^

#1
Doh... să-mi fac şi eu o scurtă prezentare^^

Nume: Luciana Alexandra Ariadna ( de ce oare oamenii pun la botez enÅŸpe mii de prenume T^T Uite d'aia prefer eu poreclele ^__^ )
Vârstă: aproape şaişpe ( fac acuşica în august XD )
Porecle: Cel mai des mi se spune Lemy, Lucia ( sau Luci, depinde....) , Alex ( ştiu că sună mai băieţos, dar îmi place, mă reprezintă şi mai toate profele îmi spun aşa... şi nu-mi prea plac alinturile alea "Alexa, Alexi" ) sau mi se mai spune şi Aria.
Zodie: leu <33
Anime-uri preferate: am văzut multe dar unele din preferatele mele sunt: Naruto, FMA, FMP,Inuyasha,Bleach, Vampire Knight, Nana, Yu Yu Hakusho, Elfen Lied, DN Angel, Ouran High School Host Club, Lovely Complex, Junjou Romantica,Toradora şi Shugo Chara ( ar mai fi şi altele dar asta sunt cele care mi-au placut cel mai mult )
Aşaa... ce ar mai trebui să vă spun... Sunt o fire extrem de încăpăţânată, mă enervez destul de uşor ( şi îmi trece greu ), sunt, cei drept, cam meschină, nu-mi plac chestiile roz, drăgălăşeniile, sau chestiile gen "Hannah Montana " sau emoticoanele în exces. Îmi place iarna şi practic cu plăcere sporturile de iarna ( în special Snowboarding-ul şi schiatul ) şi îmi place anotimpul friguros ( e foarte cul când ninge şi n-am nici o problema cu frigul ) .Alte sporturi, practic de mică scrima şi karate ( scrimă încă practic, de karate m-am lăsat acum vreo 2 luni )
În materie de muzică prefer muzica metal, rock alternativ sau rapp. Formaţtii preferate....să vedem: , Nightwish ,Sonata Arctica , Linkin Park , Green day, Metallica,Paramore,Evanescence şi ar mai fi şi Within Temptation ( Sharon den Adel e uimitoare XD )

So...întrebări ? Dacă da, le aştept * hugs*

Bye^__^
[Imagine: 102uhbb.jpg]


Cea mai înverşunată luptă o duci cu tine insuţi!Te afli de ambele tabere!
-Voltaire

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lemy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya! Bun venit pe A/Z sa te distrezi, si stii tu, toate cele.... :] So...cateva intrebari 4

1. Canti la vreun instrument?
2.Ceva autori preferati?
3.Culorile preferate?
4.Prajitura cu ciocolata sau cea cu frisca? ( banal, stiu :]] )
5. De la ce vine nickul tau? ( curiozitatea asta =]] )

Cam ata, deci inca odata bun venit, sunt sigura ca nu te vei pliktisi aici >:d<
Chuu ~~
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


#4
1. Canti la vreun instrument?
Mda, cânt la vioară

2.Ceva autori preferati?
Păi am câţiva : Aghata Cristie, Eliade, J.R.R. Tolkien,A.C Doyle,Dostoievski, Blaga


3.Culorile preferate?
Hm....imi plac culorile inchise sau nonculorile: negru, gri, albastru inchis, turcuaz, rosu inchis, mov inchis, verde.


4.Prajitura cu ciocolata sau cea cu frisca? ( banal, stiu :]] )
Nu prea sunt fană a prăjiturilor cu frişcă.... mi se face rău de la ele....prefer una de ciocolată XD

5. De la ce vine nickul tau? ( curiozitatea asta =]] )
Lemy e un alint pentru Lemon >>> lămâie :]]

Thanx de întrebări....so ne mai citim pe forum *hug*
Bye^^
[Imagine: 102uhbb.jpg]


Cea mai înverşunată luptă o duci cu tine insuţi!Te afli de ambele tabere!
-Voltaire



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  DidiÅŸor a trecut pe aici Didişor 8 2.558 21-06-2011, 04:08 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)