Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am o problema cu semnatura

#1
am o problema cu semnatura cred ca se observa dc se intampla asta ?
nu intelg are ceva imaginea sau albumul meu de pe photobucket ? dc nu vrea safie afisata nici o imagine ? sau cum sa-mi pun una din calculator ?

#2
"Image exceeds set limits. Click to view full size image" 4
E prea mare, daca pui o imagine de dimensiuni mai mici (ca rezolutie, nu ca spatiu)

#3
orice-asi pune e tot asta am pus una si de 50X50 iti dai seama

#4
Nu stiu... semnatura pe care o ai acum avea 423 de pixeli latime. Am ridicat totusi limita la 500x500 (fata de 400x400) si acum imi apare 4

#5
M-am gandit sa nu mai deschid topic nou fiind vorba tot de semnatura....Bine prima data nu-mi mergea nici mie deloc pana mi-a explicat azi ,marina ce si cum dar o problema tot am..
La semnatura am o poza ce e ca un fel de render..Dupa cum se vede si...nu inteleg de ce apare in chenar albastru cand eu am facut'o pe background transparent?

Off4aca tot suntem la capitolul probleme
Cum adica?
Thanks: 2
6 thank was given in 5 posts

Sunt 2 sau 6....?

Dar cu medaliile..de ce doar medalia de merit se vede?
De zupy ma abtin sa vorbesc...intreb doar Se pot fura? pentru ca am in fiecare zi tot mai putini.
o.o" wot

#6
1. Ce poza iti apare in chenar albastru? Oricum, teoretic vorbind asa ceva e posibil sa apara daca imaginea e in format png, unele browsere au probleme cand vine vorba de transparenta png-urilor. Ai putea sa folosesti un .gif, dar s-ar pierde din calitate. Deasemenea, nu folosesti IE, nu?
2. Nu mai stiu exact care e care (mea culpa) dar stiu ca una dintre cifre reprezinta numarul de thank-uri date, iar cealalta numarul de thank-uri primite.
3. Pentru ca e singura pe care am adaugat-o momentan. Am cam... pierdut vechile medalii >.< Trebuie sa vad de unde fac rost de imagini..
Inca le mai am pe primele, dar as fi preferat modelele cu personaje anime

#7
Ok..la semnatura m-am prins ce e..Datorita faptului ca vorbeai de IE...Da eu de obicei nu folosesc dar acum cand vad chenarul acela.. sunt pe IE din pacate (probleme Foxifire)..Acum am inteles..
Hmm cred ca 6 am dat eu ... ori invers...nu conteaza..credeam ca ambele insemnau acelasi lucru de aceea am intrebat.

Multumesc.
o.o" wot

#8
@Misa

Hei xD Uita-te la mine ^-^
<< Thanks: 30
4 thank was given in 3 posts >>
Thanks e cate am dat eu 10 Si 4 thank-uri am primit in 3 posturi :3
Stii cum am verificat? 5 Era 29 si m-am uitat... si am mai dat una sa verific => s-a mutat la 30 => da, am zis bine >-<

Btw~ Pune celelalte medalii, alea fara fete anime :pls: sunt mai faine alea [my pov ><" ]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O problemă la orizont. Nya. 5 2.317 24-07-2010, 03:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  o problema... .::yume::. 2 3.027 17-02-2009, 10:50 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  problema silv@ 5 4.386 06-10-2008, 07:28 PM
Ultimul răspuns: yulobo
  Semnatura iuliana 2 2.880 25-07-2008, 04:09 PM
Ultimul răspuns: bastard_in_love


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)