Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am gasit manga!

#1
Nu pot sa cred! Sunt uimita si fericita in acelasi timp. Astazi cand am mers in Carreffour la raionul de carti si am gasit manga! Nu erau multe, doar vreo 3-4 de copii, Death Note si Light Moon (cred ca asa se numea) si erau in engleza. Dar si asa suna bine, nu? Se pare ca fenomenul manga incepe sa patrunda si in Romania. Cat ma bucur! Caut de mult timp manga, pentru ca online costa putin mai mult din cauza transportului. Voi ati stiut? Eu sincer chiar am fost surprinsa in mod placut. Nici nu m-am gandit ca as putea gasi asta pe acolo in timp ce cautam ink pens. 21 Si oricum, chiar recent imi propusesem sa ma uit la Death Note pentru ca pana acum nu observasem ca e asa laudat. Deci... pe scurt fenomenul manga incepe sa se raspandeasca si pe la noi.
Astept comentariile voastre.
[Imagine: izayoi_by_little_flame09-d5zxbib.png]
Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa ce ai cazut.

#2
Erau si mai demult cateva prin diverta insa au disparut intre timp.
Ma rog, poate da poate nu. De dezvoltat o sa se dezvolte in functie de interes.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#3
(10-05-2013, 07:51 PM)Azazel A scris: Erau si mai demult cateva prin diverta insa au disparut intre timp.
Ma rog, poate da poate nu. De dezvoltat o sa se dezvolte in functie de interes.
'

Sper sa nu dispara si astea. 2
[Imagine: izayoi_by_little_flame09-d5zxbib.png]
Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa ce ai cazut.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)