Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aloha!

#1
hya!
problabil ca unii ma mai stiu drept Jupy de pe af sau Kato de pe anime-xg;
anyway: ma numesc Andra sunt din Pitesti, am 12 ani ( aproape 13 ), sunt rockeritza, joc tennis de camp si de masa, fac robotica si chitara.
imi plac yaoiurile; animeurile mele preferate sunt Prince of tennis, gravitation, death note, inuyasha, midori no hibi, final fantasy ... etc 4
trupa mea preferata j-rock este Dir en Grey, iar trupa rock: oricare mai putin cele rap-rock si pop-rock si avril lavigne care nu stiu ce canta;
film preferat: sweeney todd;
am o trupa rock: cantam symbiotik metal cu influiente de trash metal si death metal ;
in timpul liber fac cate un tennis/ping-pong, postez pe un forum, ma ocup de GFX, sk8ing, rolling, repetitii cu trupa...
culoarea mea preferata este negrul, am un caine ( Bax - un collie de 6 ani) si o pisica ( Shiba - aproape un an );
sper ca o sami fac cat mai multi prieteni pe aici; daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti o sa incerc sa raspund la ele 4 !
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

#2
Bine ai venit pe Zup, Jupy! Imi place nick-ul tau, rimeaza cu cel al mascotei noastre, Zuppy 4 E semn bun, inseamna ca o sa iti placa pe aici ^^
Am citit printre altele ca faci robotica! Asta mi se pare foarte interesant. Ce anume va invata pe acolo? Ati facut si ceva practic pana acum? 5
Deasemenea, trupa ta... cati membrii are? Ati compus vreo piesa pana acum? Poate ne dai si noua una sa ascultam putin 65
Cam atat deocamdata...
Happy posting si bine ai venit! hug

#3
Flaw A scris:Bine ai venit pe Zup, Jupy! Imi place nick-ul tau, rimeaza cu cel al mascotei noastre, Zuppy 4 E semn bun, inseamna ca o sa iti placa pe aici ^^
Am citit printre altele ca faci robotica! Asta mi se pare foarte interesant. Ce anume va invata pe acolo? Ati facut si ceva practic pana acum? 5
Deasemenea, trupa ta... cati membrii are? Ati compus vreo piesa pana acum? Poate ne dai si noua una sa ascultam putin 65
Cam atat deocamdata...
Happy posting si bine ai venit! :hug:

se pare ca deja am gasit pe cineva cu care o sa ma inteleg ^^ !!!

Dap fac robotica, si ne ocupam cu circuite alectrice: leduri, megneti, motorase, masinute, avioane, senzori, modele, softuri bineinteles etc. ; poti sa te uiti pe siteul nostru daca vrei am si eu niste lucrari pe acolo( Zaharia Andra Ioana e numele meu complet) : www.gigahertz.lx.ro ;

Despre trupa: ne numim "Lost" , suntem 4( 2 chitari electrice(la una cant eu), tobele si chitara bass) si cautam un solist ; avem 2 melodii, una facuta de noi cap-coada, alta dupa aria romeo si julieta, iar la a treia si a 4-a lucram smile ; vrem sa cantam in iunie sau in mai la un festival o sa pun un anunt daca mergem smile ; cand gasim un solist si cumparam un reportofon bun o sa va dau niste melodii sa ascultati daca vreti;

ma bucur ca ai intrebat despre mine ma ajuta sa imi dau seama ca ma integrez smile astept si alte intrebari la care o sa raspund cu placere smile !!!
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

#4
Wellcomez Jupy, pe Zup! La cat mai multe posturi si cat mai multi prieteni, in rest have fun si happy postin'.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#5
heheheh, ma gandeam cum de nu ai aterizat si pe aici jupy. welcomes pe aici. urari nu iti mai fac, ca doar ne stim Smile .

ce ziceam si dincolo: need me, pm me Wink
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#6
weeeeeeelcome....hug

Nu am intrebari....Hugz and kisses from Kurenai!
Distreaza-te pe animezup...si sper sa iti faci prieteni printre care si subsemnata!

C ya around!:8:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aloha thedeadperv 7 2.802 20-08-2013, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Aloha! Mickaela 9 4.307 25-09-2012, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Mickaela
  ALOHA!!! Ame 8 3.883 21-04-2011, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Aloha All:) AngelWithBrokenWings 10 6.475 04-04-2011, 11:57 PM
Ultimul răspuns: AngelWithBrokenWings
  Aloha LoloMark 5 3.634 11-02-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Aloha there! ;x Icsdeee. 6 3.514 12-12-2010, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Ang.
  Aloha ! Dex(+a) 6 3.649 19-07-2010, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Dex(+a)
  Aloha [: Saori-chan 6 3.330 24-05-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Saori-chan
  Aloha Whisper 1 1.932 08-11-2009, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  ALOHA! ~UmeniiAyane~ 8 3.937 19-06-2009, 04:10 PM
Ultimul răspuns: ~UmeniiAyane~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)