Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

#91
ok provoc urmatoarea persoana sa.....imi zica un film horror pe care l-a vazut si sa-mi zica si mie niste formatii de rock mai de doamne ajuta ca sa nu adorm aici
Foarte bine atunci ^_^" ...
Pai un film horror ... Razboiul familiei Watson , un film de la care am avut cosmaruri , cu toate ca l-am mai vazut odata dupa .
Formatii ... Le voi spune pe cele care imi plac , nu de alta , dar nu stau sa le insir aici pe toate care exista ...
City Sleeps si Muse 10 ...

Next : Provoc userul urmator sa spuna numele ( nickul ) , userului pe care il admira ^.^ !

#92
daca chiar vrei sa sti o sa spun...mitsusaki yoru...de ce o admir deoarece e foarte talentata*ca scriitoare cel putin*
provoc urmatorul user sa spuna numele animeului pe care il detesta
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#93
off 39 let's think... am vazut un anime mai demult, nu stiu numele, care efectiv era silly. grafica proasta, ideea scarboasa.
*next*
provoc urmatorul user sa spuna cu cine se intelege cel mai bine de pe zup... ^____________^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#94
provoc urmatorul user sa spuna cu cine se intelege cel mai bine de pe zup... ^____________^
ah ,foarte simplu .Elusive Wolf
next:provoc urmatorul user sa spuna pe cine detesta cel mai mult de pe site
[Imagine: gfxd.png]


#95
provoc urmatorul user sa spuna pe cine detesta cel mai mult de pe site.
off 46 bine, am sa spun, nu vreau sa iasa scandal, dar raspunsul este: D.D.A, care a fost Dee_Duu si mai apoi Dee_Dush.

*next* provoc urmatorul user sa-si spuna parerea despre mine :-S [i'm scared]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#96
*next* provoc urmatorul user sa-si spuna parerea despre mine [i'm scared]
Parerea mea ...sa ma gandesc....nu iti face griji nu este una rea....imi pari o persoana buna,poate putin sensibila .Din cate am vazut prin reputatiile tale ,cred ca esti o persoana sociabila .Deci parerea mea despre tine este una buna
next:te provoc sa-mi spui care crezi ca e relatia mea cu Lolli Pop
[Imagine: gfxd.png]


#97
next:te provoc sa-mi spui care crezi ca e relatia mea cu Lolli Pop
Daca veti fi prietene , sicer cred ca veti fi echipa de neinvins ... Poate , indirect a fost o relatie plina de scantei , totusi a fost una buna si cred ca va fi si mai buna , daca nu va certati ... So .. pace !

Next : Este adevarat ca te enerveaza emisiunile de gen Dan Diaconescu ?

#98
Este adevarat ca te enerveaza emisiunile de gen Dan Diaconescu ?
ah, nu, nu ma enerveaza. ma amuza... adica cat de prost poti sa fi crezi ca ce se intampla acolo e true?!

*next* e adevarat ca sunt enervanta? (imi trebuie mai multe pareri nu numai parerea unui baiat [se stie el])

OFF: blueangel, sunt mai mult decat sensibila 4
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#99
E adevarat ca sunt enervanta? (imi trebuie mai multe pareri nu numai parerea unui baiat [se stie el])
Nu , nu esti , cu toate ca te superi destul de usor ... Mie una nu mi se pare ca esti enervanta , dar cine stie ? Poate cu alti 21

Next : Este adevarat ca urasti sa te certi cu alte persoane din motive banale ?

hah..*evil smile* eu nu m-am certat in viata mea cu nimeni....dar singurele lucruri care ma fac sa ma enervez sunt cele banale..in consecinta raspunsul la intrebarea ta e Nu..
next...E adevarat ca persoana care o sa raspunda s-a inscris in competitia de ficuri?lipsa de inspiratie
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)