Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

#41
Este adevarat ca user-ul de mai jos sta mai mult de sase ore pe Pc??
soo...dap e adevarat stau dimineata sau dupa-amiaza pana plec la servici soo... stau mai mult de 6 ore pe zi

next: e adevarat ca urmatorul sta cu parinti (scuze lipsa de gandire)

#42
Da,daca te referi la faptul ca stau in casa cu parintii,da,normal,doar am 13 ani21.
[chiar daca mi-ar place chestia asta,nu se intampla.inca]
Next:te provoc sa-ti pui la avatar timp de 5 minute o poza cu Nicolae Guta!!
(chiar sunt curioasa daca o s-o indeplineasca)
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#43
Bine...o s-o fac si pe asta! Chiar daca nu imi plac manelele si il urasc pe Guta, eu nu refuz niciodata o provocare...
Bine macar e e doar pentru 5 minute!
~Asteapta 1 minut~
*Next* Te provoc sa-mi dai si mie 2 puncte de reputatie...:pls:
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888

#44
Heya everybody,especially ~Alexutza~.
Nu am postat eu cumva inaintea ta aici??
Vad ca tu ai raspuns la aceeasi intrebare,insa eu am raspuns inaintea ta4.


grr

Somebody help uuuuuuuuuussss!!!!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#45
ok daca nu halucinez.nu nu mai am iarba de doua saptamani deci nu am cum...(joking) S-a rzolvat si vreau si eu o provocare daca oto nu ati zis nimic in continuare....ceva mai omenesc

#46
OK.Provocare de la mine,Roland3.
Te provoc sa imi dai un punct la reputatie10 10 10 10 10
Oooo!! O sa am 37 la reputatie :X
Uuu! Uuu!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#47
inca una si nu ai voie sa o repeti si cand zic sa o repeti ma refer ca nu opoti sa zici tot de puncte de popularitate

#48
mai ,urmatoare provocare nu o puneti ?
next:este adevarat ca asculti t.A.Tu?
[Imagine: gfxd.png]


#49
il provoc pe urmatorul user care va posta pe acest forul sa imi dea la reputatie 5 puncte!
ti-am dat una..nu mai ma lasa....asteapta si le primesti saptamana asta
next:este adevarat ca o sa ceri ca urmaorul user sa iti dea reputatii ?
[Imagine: gfxd.png]


#50
Citat:Hmmm... . Este adevarat ca ai dori sa fii un personaj anime sau sa fii unu dintre personajele din anime-ul Naruto?

Nu este adevarat, pentru ca nu ma prea dau in vant dupa Naruto xD... Sorry daca te`am dezamagit, Dee Duu 17 .Oricum, personaj anime vreau sa fiu, chiar daca nu din Naruto :]

Next: Este adevarat ca, sub aspect tau de fata/baiat cuminte, rabdator, timid si fericit, se ascunde o latura malefica, ce da pe afara de viclenie, rautate si ingamfare? O.O" [lipsa de idei xD]
[center]
[Imagine: 33f5bok.jpg]
[Imagine: ohl43m.jpg]Check this out!
Addicted To Your Eyes [+16 boy x girl]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)