Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

AMV contest ianuarie-februarie

#1
Okey,am hotarat sa mai fac o editie si de aceasta data am schimbat regulile in speranta ca tot mai multi oameni vor fi interesanti de aceasta sectiune.
TEMA: ORICE! *doar sa nu aiba hentai*,in rest,orice
Data-concursul incepe astazi,26 ianuarie si se termina pe 18 februarie cand voi posta numele castigatorilor*

VA rog sa spuneti daca doriti sa participati,acest concurs pregatindu-va pentru Otaku si Nijikon.


MULTA BAFTA!
[Imagine: wqymg0.jpg]

#2
k deci am decis sa ma inscriu in acest concurs daca tema este la elegere si eu pot participa cu orice amv , voi participa cu acesta
http://www.peteava.ro/id-614256-loyal-fo...ecvate-amv
acelasi amv pentru cei care prefera you tube
http://www.youtube.com/watch?v=LJ0aihqcb...r_embedded
descrierea amv-ului:
-Melodie folositagrroyal-Forme adecvate
-Anime folosite: - Samurai champloo
- Yu-gi-oh
- Animeuri echi(sunt mai multe si nu leam retinut titlurile)
Vizionare placuta!!!!!!!!!!!
Yami ni madoishi awarena kage yo
Hito wo kizutsuke otoshimete
Tsumi ni oboreshi gou no tama
[Imagine: o5xjwy.png]
[Imagine: chibi_2990.gif]
Miraj

#3
Okey,multumesc pentru anunt.Voi face un topic special *pe 12 februarie* unde vor putea fi votate si comentate AMV-urile.Imi pare bine ca ai spart tu gheata n_n
[Imagine: wqymg0.jpg]

#4
k ma bucur ca eu sunt primul care am anuntat intrarea in competitie dar sper sa nu fiu singurul participant 21)) atunci care ar fi rostul concursului?
oricum astept cat mai multa concurenta!!!!!!!!!!^_^
Yami ni madoishi awarena kage yo
Hito wo kizutsuke otoshimete
Tsumi ni oboreshi gou no tama
[Imagine: o5xjwy.png]
[Imagine: chibi_2990.gif]
Miraj

#5
Sigur vei avea concurenta....cred.Adica voi face si eu un AMV demonstrativ *asa sa mai lucrez si eu putin cu VEgasul* si cred ca vor mai fi inca vreo 3-4 concurenti...
Sunt multi care fac AMV-uri dar probabil din frica nu vor sa participe...
[Imagine: wqymg0.jpg]

#6
Hey....particip si eu 21 chiar daca nu am decat 2 zile de experienta in domeniu si un singur amv la activ 21.Va fi amuzant 4
Inca nu m-am hotarat daca sa intru cu amv-ul pe care il am deja sau daca fac altul...am timp sa ma mai gandesc.Oricum voi da edit cu link-ul
pupic

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#7
Felicitari! Ei uite acum m-ati motivat sa fac si eu *model * pt concurs.Sincer nici eu nu fac porfect,de fapt sunt chiar incepatoare,lucrez cu VEgasul din iunie dar am prins cateva chestii...daca va avea succes concursul,va fi facut un therend special pentru el si mai multi oameni vor putea participa.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#8
k eu nu folosesc sony vegas , prea complicat programul pentru mine, eu folosesc cyberlink power director 8 , amv de mai sus e facut cu 9 da ala l-am avut trial...
si nu inteleg de ce sa le fie frica sa participe deoarece nu ii manca nimeni.... si de ras nu ai cum sa te faci deoarece oricate note mici ai lua si chiar daca nu castigi , macar afli unde gresesti si te perfectionezi.
de exemplu eu la pe aPrime contest am acumulat o medie de 5 cu chiu cu vai si majoritatea notelor au fost de 4 , dar asta nu ma dat in jos ma motivat sa fac un amv mai bun sa arat de ce sunt in stare.
Felicitari Maria pentru curajul aratat deabia astept sa-ti vad amv-ul!!!!!!!!!!!
Yami ni madoishi awarena kage yo
Hito wo kizutsuke otoshimete
Tsumi ni oboreshi gou no tama
[Imagine: o5xjwy.png]
[Imagine: chibi_2990.gif]
Miraj

#9
Participa si eo...Chiar dak am folosit aceasi subiect ca si Sethmeth...pana la urma sntem preteni ..
Deci uitati link de youtube..
http://www.youtube.com/watch?v=bsSXesp2G..._embedded#
Al am si pe teava...
http://www.peteava.ro/id-614201-forme-ad...-amv-ecchi
Animeuri folosite....
HOTD(HIgh school of the dead) si moolte ecchi...
Program Movie-Maker ...

#10
Akey,multumesc pentru link oficial esti in concurs!
EDIT: parca am zis fara hentai dar cum este cea mai buna editie de pana acum inchid ochii.

VA PUTETI INSCRIE PANA PE 11 FEBRUARIE N_N
[Imagine: wqymg0.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  AMV Contest -Forum's War- Rezultate Luffy 1 3.443 12-03-2012, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Amv Contest - Forum's War - Votare Yondaime 5 10.422 07-03-2012, 10:54 AM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  AMV Contest - Forum's War Luffy 30 21.446 11-02-2012, 06:09 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  AMV contest luna septembrie-octombrie deeaH2elen 0 3.044 06-09-2011, 11:59 AM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  AMV contest- mai-inscrieri deeaH2elen 13 10.692 31-05-2011, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Jbelux
  AMV Contest - Aprilie Inscrieri Cookiesor 11 10.828 13-05-2011, 02:16 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)