Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

1001 personaje

#11
0012. Vegito - Dragon ball
Daca l-am pus pe Gogeta merge si asta deci acest personaj apare tot prin fuziunea dintre Goku si Vegeta dar de data asta cand fofosesc cerceii de kai's.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#12
0013. Inuyasha
un personaj vechi dintr-un anime vechi ce-i poarta numele...are nu stiu cati ani si nu stiu cati cm*nu i-am citit CV-ul* iar story-ul animeului..pariez pe viata mea ca toti o stiu...
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#13
0014>Sasuke Uciha
Sasuke este nascut in data de 23 iulie avand varsta de 12 ani. Dupa ce fratele lui, Itachi Uchiha, omoara intreg clanul, inclusiv pe parintii lui, Sasuke devine singuratic, arogant shi obsedat de razbunare. Singura lui preocupare este de a deveni mai puternic si de aceea nu-i pasa de frumusetea lui, ignorand fetele care se apropie de el,incluzand pe Sakura.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#14
0015. Bankotsu - Inuyasha
Daca White_Queen a adus vorba de acest anime m-am gandit sa pun si eu un personaj din el si anume acest Bankots e liderul cetei celor sapte si e destul de puternic mai ales cand se foloseste de Banryuu sabia lui.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#15
0016.Lucy din Elfen Lied
Este mai puternica decat oricine in anime-ul respectiv...Are o personalitate puternica,este nemiloasa dar si ..miloasa10 cu anumite persoane...sa nu mai mentionez ca e destul de frumoasa iar urechiusele acelea o face si mai sweet ^^

ps: ce se va intampla cand se va ajunge la top 1001?
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#16
White_Queen tu erai la personajul cu numaru' 16.

0017. Suikotsu - Inuyasha
E acel doctor care avea grija de niste copii langa muntele Hakureizan dar care facea parte din ceata celor sapte doar ca personalitatea lui adevarata dormita.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#17
uff,eroare de calcule >.>' #.#
0018. Diva - Blood +
Puternica si speciala...a real queen 10*like Saya* 106
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#18
0019. Urameshi Yusuke - Yu Yu Hakusho
E personajul principal din acest anime si este aproape cel mai puternic personaj din acesta serie anime.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#19
^
| tind sa cred ca este cel mai puternic

0020.Kagome,o fata puternica cu o mare vointa,iubitoare si de incredere.
Orgolioasa dar intelegatoare...un alt personaj principal al anime-ului.
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#20
0021. Sensui - Yu Yu Hakusho
A fost cel mai puternic om de pe pamant si acest personaj l-a omorat pe Yusuke care a reinviat si l-a batut pana la urma.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  1001 Bancuri Dark Blue 227 63.547 10-11-2011, 07:25 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)