Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: 1001 personaje
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Am vazut ca acest joc e destul de popular pe alte forumuri asa ca am zis sa-l incercam si aici.
Merge cam asa daca nu stiti deja:
Puneti cate un personaj din anime/manga spuneti ceva despre el ca sa nu faceti spam iar cand se va ajunge la 1001 de personaje se va inchide jocul.
Ok cred ca-ti inteles daca nu asta e. 21
Eu incep:

0001. Goku - Dragon Ball

PS: incercati pe cat posibil sa nu repetati personajele
Nu cred ca exista atatea personaje21

0002>Yuki eiri=>dragostea vietii mele.Este personajul principal din anime-ul Gravitation,jumatatea lui Shuichi Shindo.Este blond,are 22 de ani,ochii sunt caprui-deschis,are 1,86 inaltime , 74 de kg si este romancier.
0003. Vegeta - Dragon Ball
E printul tuturor saiyanilor si foarte puternic dar e cam obsedat sa-l depaseasca, ca putere pe Goku.
Urmez eu : Fugen Shinjin din Houshin Engi

Cu arma sa (un calculater sub forma de sfera) controleaza moleculele in lupta . Din cauza asta eu am recapitulat chimia citind manga-ul . Stiati ca 2 H2O = 2H2 + O2? 21

Si ca sa ma simt bine ,pun o poza:
[Imagine: Fugen2.JPG]
0004. Kakashi - Naruto/Naruto Shippuuden
El este senseiul lui Naruto, Sakura si Sasuke adica echipa 7, este destul de puternic, intelept si tot odata comic.
Il puteti vedea in avatarul meu.
Tatakai..u erai 0005,0004 fiind Shiva...numai k a uitat sa puna numaru.

0006>Shuichi Shindo,solistul trupei Bad Luck si iubitul novelistului Yuki Eiri,are 19 ani,par roz,ochii sunt de culoare mov,inaltimea este de 1,65,51 de kg iar grupa de sange este AB.
Da ai dreptate love_yuki_eiri am gresit. 37 24

0007. Uzumaki Naruto - Naruto/Shippuuden
Un tanar ninja am bitios care vrea sa ajunga hokage adica liderul satului unde treieste.
Scz ca am uitat sa pun nr .Nu o sa mai uit!

0008 . Youzen din Houshin Engi
Demon ce apare sub forma umana deoarece de la o varsta frageda a fost crescut de un om . Cunoscut ca fiind un geniu al planurilor . Vrea ca nimeni sa nu stie de forma sa adevarata .
Din nou imagini ca sa ma simt bine ^^;
[Imagine: youzen1.jpg] <<< forma umana
[Imagine: youzen2.jpg] <<< numai pe jumatate transformat in demon
[Imagine: youzen3.jpg] <<< pe fundal : Youzen in forma de demon ; in fata: tatal sau adoptiv Gyokutei isr copilul e Youzen cand era mic .

Baka Kitsune

009. Train Heartnet din Black Cat - candva un asasin, o marioneta al unei organizatii secrete. Intalneste o fata ce-i schimba modul de gandire si renunta la slujba sa pentru a deveni un asa zis "sweeper" ... Si restul e spoiler xD

poza :X
[Imagine: 82920658784l.jpg]

*drools* *Train winks* omigosh o.o *faints* x.X
0010. Gogeta - Dragon ball
Acest personaj prinde viata atumci cand Vegeta si Goku fac, fuziunea prin acel dans stupid si este foarte puternic.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10