Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

0 vs. 100 v2.0

17

Baieti, bagati-va unghia in gat, ca iar castigam:ha:

*faraspamfaraspam,spercaamvoieaicisascriuasta:=)*
[Imagine: YWk6O.jpg]

18.
Si lol, de ce vor fetele sa se faca de ras atat de mult zicand ca, castiga sau ca baietii iar au pierdut si etc?
Nu sunt decat vreo 2-3 baieti care posteaza aici, si posteaza doar de plictiseala sau de distractie. Chiar nu v-ati prins ca ne doare in ... cot?
Asa ca nu va mai faceti de ras, va rog eu. 108
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

@~Space-Bound- de ce ai impresia ca fetele ar posta din alte motive? doar nu crezi ca cineva si-a facut un motiv sa traiasca din jocul asta? 21)
oricum, daca ar fi 10 baieti contra 2 fete probabil voi v-ati lauda mai mult ca noi (nu doar asa aiurea ca sa scriem ceva ca sa nu fie spam)
oricum, nu e chiar treaba mea, dar nici o fata nu se face de ras prin faptu ca se lauda
as zice ca mai degraba tu te-ai facut de ras cu ce ai scris 3
app, nu vreau sa ma cert cu tine asa ca incerca sa nu-mi sari in cap 10

on: 17

ps: sa nu ai impresia falsa ca ma simt jignita de comentariul tau, sau ma rog, crezi ce vrei
4

Saisprăzece -şi apropo, e doar un joc, iar multe dintre noi sunt doar sarcastice. Amuzându-se ca să mai treacă timpul, nu să se laude, deşii fetele sunt mai multe şi vă scoatem ochii cu asta, e treaba voastră cum priviţi aceste laude de sine sau asupra populatiei feminine de pe acest forum anime şi mangă. Nu o zic doar pentru că sunt fată, ci pentru că aceasta e părerea mea.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

16

Spam is like our druuug.Spam is santa claus's underwear.Spam is our religion.
Spam is the shit
<3
Spam me babeeh
spamspamspamspam

17.
@Andrra. Sa incep cu sfarsitul. N-am postat ca sa jignesc. Si sa fiu sincer nu stiu de ce te-ai bagat asa aiurea in seama avand in vedere ca comentariul meu nu te viza. Dar na, daca te simti problema ta.
Ideea era ca fetele posteaza aproape, pe fiecare pagina ca au castigat sau ca o sa bata baietii si etc. Si mi se pare ca va simtiti mandre de asta lol. Nu as avea nimic impotriva daca jocul asta ar fi ceva serios, dar nu e. Daca ati castiga ceva mai ziceam, sau eu stiu, daca ar fi fost un joc oarecum egal. Ideea e ca voi "bateti" 2-3 baieti care n-au nicio treaba cu "competitia" asta si care nu iau asta in serios, si dupa aia va laudati/bucurati de parca ati fi reusit nu stiu ce. Si partea amuzanta e ca nimanui nu-i pasa. De asta zic ca va faceti de ras. E ca si cum te-ai bucura ca ai castigat o intrecere in care tu ai fost singurul concurent.
Cat despre faza cu daca am fi fost noi cei majoritari in jocul asta am face si am drege. Dar stii tu, daca si cu parca... Nu stii ce am face noi daca am castiga.
Acum ca ti-am explicat punctul meu de vedere, ai putea sa-mi spui cum m-am facut de ras? 39
Pfff, nu-mi vine sa cred ca am scris atat... Ce face plictiseala din om.
And btw, nu as vrea sa iei asta ca pe o cearta sau ceva jignitor, doar ma contrazic. Smile
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

18

@Mariuse,ai scris mult si totodata prost..

Pentru ce te chinui ma sa dai explicatii?Pentru un site virtual unde majoritatea traiesc?24

Fii ma serios,posteaza acolo,si nu te mai stresa cu natiunea on-line...


Si cat despre voi,noi chiar daca am fi mai multi baieti37,nu cred ca v-am scoate ochii,asa cum din pacate o faceti voi,doar pentru simplul fapt ca sunteti ''x'' mai multe numeric...mental,nu prea cred..

Ballaa blaaa blaa...

Enjoy these ÅŸits!

16.

Când se termină jocul, interzic redeschiderea lui. S-a terminat? C'est la vie. Prea mult spam şi motiv de ceartă.

Terminaţi odată jocul şi hai gata cu lăudatu' cu fetele/ băieţii mai mulţi/ puţini sau că fetele câştigă din nou sau nu din nou, prima dată, a enşpea dată... I.D.C.! Puţin îmi pasă. Dacă vă consumaţi de la aşa o minoritate... sunteţi imaturi.

Acestea fiind spuse, când se ajunge la 0, topic închis, iar redeschiderea unui asemenea topic va duce la avertizarea respectivului user. Ce e prea mult sctrică.

Sooo 15 .

Okay then - cred că e o idee bună să închizi topicul. Prea multa zarvă pe aici. :]]

14.

Mai aveţi? Mai îngădui doar 15 posturi maxim. And bang, closed afterwards. Got'cha?~




Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)