Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

0 vs. 100 v2.0

Mmm... 39

Nope, nu`mi vine nici o idee referitoare la numarul asta. Poate doar una: este mai mica decat 40 deci suntem cu un pas mai aproape de castig. Baieti, ce ziceati de petrecerea aia? Poate incercam si noi una dupa ce castigam de doua ori la rand.
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Dark,hai fii serioasa.

Daca baietii erau umpic mai \'\'activisti\'\',pana acum era scorul inversSmile

Deci no te mai lauda atat,ca doar,e forum de \'\'chicks\'\',deci ar fi normal ca voi sa \'\'activati\'\' cel mai mult aici.Capish?


40.

Citat:Deci no te mai lauda atat,ca doar,e forum de \\\'\\\'chicks\\\'\\\',deci ar fi normal ca voi sa \\\'\\\'activati\\\'\\\' cel mai mult aici.Capish?
Te cam impui dintr-un nimic, aşa, fără rost.

39. :p

@Ren :
Mmm again. Ai intrat pe teren minat, sunt in toane bune. Let`s see:
Citat:Dark,hai fii serioasa.
De ce as fi? Suntem la sectiunea \"forum games\" si regulile spuneau sa ne distram. In plus, daca imi doream sa raman serioasa ramaneam la citit si corectat greseli.

Citat:Daca baietii erau umpic mai \\\'\\\'activisti\\\'\\\',pana acum era scorul invers

Poate, dar nu sunt. Iar eu profit de chestia asta. E legal, nu?

Citat:Deci no te mai lauda atat,ca doar,e forum de \\\'\\\'chicks\\\'\\\',deci ar fi normal ca voi sa \\\'\\\'activati\\\'\\\' cel mai mult aici.Capish?
De ce nu? AnimeZup e un forum pe care majoritatea userilor sunt fete, nu \"chicks\", pentru ca pe alea le gasesti fie pe site`urile cu pasari de ferma fie pe site`urile de matrimoniale, nu aici. :d
Si da, este normal ca noi sa activam cel mai mult pe aici, si asta si facem, si cu asta ne mandrim, iar daca voi, dragilor, nu stiti sa pierdeti nu este vina noastra.

In plus, am venit aici sa ne distram. Imi cer scuze daca postul meu te`a jignit, ti`a facut vreun rau sau ceva de genu`. Intentionam intr`adevar sa atrag mai multi baieti pe`aici pentru a deveni mai interesant jocul, dar hai sa fim cu adevarat seriosi. Da, ma laud, dar am cu ce sa ma laud, in timp ce tu iti iesi din pepeni fara motiv.

Oricum, baieti, nu trebuie sa dati vina pe fete ca sunt mai active decat voi. Nu stiu cine v`a rapit, dar probabil nici atunci nu ar fi vina noastra.
Si....38
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Bine , nu-mi spuneţi că o să începeţi să vă certaţi şi pe aici. 22
Serios, încetaţi. Nimănui nu-i place cearta. 22
E doar un simplu joc, ce naiba? 22

37.
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

@Briskly

Uitate in oala ta,si nu interveni aiurea.

@DarK Blue

Ai scris mult,in mare parte prost,deci am citit doar esentialul,si am vazut ca ai inteles TOTAL GRESIT ce am vrut eu sa zic.Dar in fine,ce pot sa-ti cer.Cand o sa-ti dai seama ce am vrut sa zic,mai tastam.

@Zuza.

Da cine se cearta?

On : 38

39
Lasa-le Ren ,ca sunt niste viespi.
victorievictorievictorie
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.

De aia nu pot eu sa dorm noaptea,ca s-au rasculat 3 fete care mintea lor adunata,da scor negativ.


Sa fim seriosi,de aia imi era mie acum..


Viespi?Pai sa stea in stup,nu aici...si,sa-si mai ia o viata ceva,ca se vinde cam ieftin...

On. 40

Sal\'ve KirySmile

Doamne! atat pot sa spun.

@zuza, nu ne certam aveam doar chef de scris, asa ca am scris. Aveam o stare ciudata atunci.

@Ren. OK, hai ca noi nu ne intelegem. Oricum, cel putin eu sunt aici sa joc, si asta o sa fac.

@ kiryuu : Bun venit in cuibul de viespihug Ati dori o intampinare traditionala? 21

Apropo, Ren. Te`am prins cu mata`n sac: Minim doua posturi intre posturile tale :p Ce mai e si cu seriozitatea ta...21

Ma bucur ca avem in sfarsit concurenta, nu`i cine stie ce, dar mai bine decat nimic.
39 Again
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Si vine si ...38

Oiii!!O.O Ditamai 38-ul ca sa vada toata lumea 21
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"




Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)