Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~

#1
Cred ca trebuie sa-mi fac si eu prezenta pe aici.
Sa vedem.
Nume ~ Anca
Nick : Presupun ca e la vedere : Rx~ , nu vreti sa stiti de unde vine. : |
Ochi : Verzi.
Par : Lung si roscat
Hobby-uri : Anime, tv, pc, era si gfx dar m-am lasat, cica.
Anime-uri preferate : Lista luuunga.
Manga preferate : Nu citesc.
Motto : Distreazae acum, sufera mai tarziu.
Despre mine : Nu mai locuiesc in Romania, am un frate mai mare si toate cele ^^^^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Rx~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ok ^^^ asta a fost rapid , prea rapid , oricum multumesc pentru urari si restu ^^^
Si in legatura cu ceea ce ziceai despre prieteni, nu prea cred ca o s ama integrez eu asa de usor .
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#4
Buna !
Bine ai venit pe animezup !

Si o sa te integrezi usor ...
Cei de pe aici sunt foarte prietenosi.

Vrei sa fim prietene ?
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#5
HeLLooooo...Bun venit pe Zup...sedere placuta :]
Mda'....m`a lovit entuziasmul...anyway...a few questions...
Citesti carti, ficuri, alea, alea? Daca da ce genuri?
Ce muzica asculti?
And i saw somth' about a loooong anime list....poti sa faci un top? :3
Si despre faptul ca nu te vei integra....mmmm...pot sa te contrazic? Sunt multe persoane foarte prietenoase pe aici....So I`ll hope you`ll make friends
About the friends...wanna' be one of my freinds?:]
Welcome again XD
Zbye :3
KyuMin.

#6
Buna !
Buna.

Bine ai venit pe animezup !
Merci.

Si o sa te integrezi usor ...
Sper.

Cei de pe aici sunt foarte prietenosi.
Voi vedea eu ^^

Vrei sa fim prietene ?
De ce nu ? : - ? ?

HeLLooooo...Bun venit pe Zup...sedere placuta :]
Buna, thx.

Mda'....m`a lovit entuziasmul...anyway...a few questions...
: ))

Citesti carti, ficuri, alea, alea? Daca da ce genuri?
Da, dar nu prea multe, de obicei cele care nu contin chetii despre care nu scriu toti, adica Naruto, dragoste, prietenie si altele de genu' , mi-am aruncat un ochi pe la sectiunea de Fan Fic, la cele originale si am gasit un fic cu un titlu destul de interesant pentru mine, parca Akasata ( sau ceva de genu' asta ) este numele autoarei/autorului.

Ce muzica asculti?
In marte parte rock si j-pop si cand nu am ce sa ascult deschid televizorul si dau pe programele de muzica de la tv si ma uit si eu la ce se mai aude si pe acolo ^^

And i saw somth' about a loooong anime list....poti sa faci un top? :3
Nu imi place sa aleg un preferat asa ca am sa iti spun cateva pe care le-am vazut si care mi-au venit mie in minte ~ School Days , Rosario+Vampire , Death Note , FMA , FMP , FMP Fumoffu , Blood+ , Hell Girl , XXXHolic , Air , K-ON ! , Elfen Lien , Toradora , NANA Gravitation , Blue Gendere , POvesti cu fantome si cred ca m-am lungit cam mult. : ))

About the friends...wanna' be one of my freinds?:]
: ) > -

Welcome again XD
Merci

Zbye :3
;-h
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#7
Meee again :3 [sper sa nu devin stresanta : - S]
Mai inca 2 intrebari micute....daca i vrea sa imi raspunzi la ele...m`a lovit pe mine curiozitatea...
Cati ani ai? [nu am vazut sa fi mentionat pe undeva si am mai spus...m`a impuscat curiozitatea]
Si am vazut ca ai spus ca faci GFX`uri...scrii cumva si fic`uri? :]
Asta mai voiam sa stiu.... XD
Zbye :3
KyuMin.

#8
Meee again :3 [sper sa nu devin stresanta : - S]
Deloc.

Cati ani ai?
Nu prea imi place sa-mi spun numele .__. probabil sunt singurul specimen de genu' .

Si am vazut ca ai spus ca faci GFX`uri...scrii cumva si fic`uri? :]
Am incercat odata dar dupa primele 2-3 capitole m-am plictisit sa mai scriu, plus ca ma lovea inspiratia cand nu aveam ce face si de aceea le scriam pe telefon, deci nu scriu.

Si am uitat sa mentionez ceva, sunt colega de clasa cu Mimi si colega de liceu cu Bambilici ( parca asta era nick-ul ei ^^ ) prefer sa ii spun Nana dar daca pe ea a lovita bambiceala ce sa-i fac. : ))
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#9
Neaţa.Bun venit aici, sper sa te distrezi, deşi ştiu ce crezi.

Ştii tu, chestii trestii.Ăăăă, nu-ţi pot cere să-mi fii prietenă.Pentru că un prieten nu ţi-l faci după 1 zi de vorbă şi atât.Un prieten înseamnă mult mai mult decât o simplă întrebare „Vrei să fim prietene? ” .Şi cred că şti tu ştii asta.Nu poţi fi prietenă cu un străin.Îţi trebuie timp, o părere despre persoana respectivă, etc.

Sper să ... Îţi pierzi timpul neplictisându-te.

La revedere şi o zi bună ! : )
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#10
Bună Rx, bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni 21 Eu's Teh şi îmi pare bine de cunoştinţă. E uşor să îţi faci prieteni dacă eşti sociabilă and stuff, but id you say that it isnt that easy, I hope you will manage it somehow . : )
Lumea de aici e într-adevăr prietenoasă .
Dacă nu mai locuieşti în România, may I ask unde locuieşti acum? Curiozitatea nu altceva.
Şi eu am văzut DN, FMA , FMP/ F, Hell girl, Elfen Lied [ ce-i drept nu în întregime ], Toradora, Nana [ acestea două sunt printre favoritele mele ] şi Gravitation [ kinda cute ] . Ah şi am încercat să văd Blue Gender dar mie nu mi-a plăcut =). Enfin sunt animeuri faine deşi presupun că ai văzut mult mai multe.
Question
¤ Film favorit?

Thats all . See ya around : )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)