Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

゚ Smile for my ♥

#11
Heya , Alle şi mulţani pentru wălcom .
Spam , spam , spam . fac spam x'D . I *heart* spam !
Neh , nu prea cred . Uneori e greu să mă opresc din scris , deci nu cred că voi avea probleme în legătură cu spam-ul .
Întrebările tale ... şi răspunsurile mele :

1 . Îmi plac , foarte mult . Mai ales cele negre . Am avut , dar mama e alergică la ele , deci am fost nevoită să-i spun Bye-Bye lu' Yuchi . Dar '' Bun venit , dragii mei iepuraşi ! '' x'D
2 . Pff , mi-a fost sugerat de către o prietenă să citesc . Am încercat , dar sincer nu era genu' meu . Aşa că am renunţat . Nu-mi pot da cu părerea la o aşa carte , când am citit abia 3-4 pagini "">_> *embarrassed / turn by crying*
3 . Nu am unul . Citesc ceea ce îmi place şi mă atrage mai mult , nu dau importanţă faptului cât de cunoscută e respectiva carte sau autorul ei .
4 . " Jurnalul lui Cathy " Pentru că a fost cartea ce mi-a salvat vara de anul trecut . Eram la Constanţa , iar eu pur şi simplu mă plictiseam de tot ... era singura carte ce o aveam la mine pe atunci , aşa că am început să o citesc .


Mulţumesc pentru întâmpinare şi lista mea de prieteni este deschisă , sigur găsesc o lojă şi pentru tine =] .
[center]

Nothing can steal my soul away
No one can take my breath away
I'm coming down to you
゚‘~

[Imagine: sdf10.png][/center]

#12
Saluttt Miiru! Şi bun venit. Nu-mi vine să cred că n-am mai trecut pe la Nou Veniţi xD , în fine.. să îţi pun câteva întrebări aşa din curiozitate .

1. Cum ai ajuns de la Mihaela la Miiru ?
2. Culoriile favorite ? De ce?
3. Wanna be friends ?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#13
Haha . Mulţumesc foarte mult pentru welcomizare .
Răspunsurile sunt x'D :

1 . Păi sincer ... am avut şi încă am multe porecle . În ultima vreme am început să mă axez pe nick-name-urile cu o vocală dublă x'D . '' Miiru '' nu e o poreclă / nick preluat de acolo , sau de dincolo . E ceva personal ce mi-a venit la momentul înregistrării x'D .
2 . Verde şi roşu închis . Şi portocaliu . Sunt culori ce cred că mă exprim foarte mult . Roşul închis , o pasiune puternică şi cuceritoare ând e nevoie . Verdele , îmi place să cred că pentru mine reprezintă tot ce sunt ; originală . Iar portocaliu ... pur şi simplu-mi place <33
3 . Sure ^^ . Why not ? ='P


Sper că nu am ocolit nimic x'D
Mulţumesc încă odată pentru întâmpinare şi mai ales pentru întrebări =] .
[center]

Nothing can steal my soul away
No one can take my breath away
I'm coming down to you
゚‘~

[Imagine: sdf10.png][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  MiKy Smile :) - Introducere Miky sweetie :3 6 3.540 04-03-2011, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Grubbie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)