Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ゚ Smile for my ♥
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
¹ The Mask

‿ Name: Mihaela
‿ Nickname: Miha, Drumy, Menno, Miiru.
‿ Age: Fourteen years old
‿ Location: Iaşi


。◕‿◕


² Real Me

‿ Music : Hardcore, J-rock şi R&B Coreean.
‿ Food : Shaorma
‿ Drinks: Cola, Cold Tea
‿ Anime: Blue Gender, Hellsing, Pandora Hearts, Vampire Knight, Death Note
‿ Movie: ''Grace of My Heart''
‿ Color: Green, Dark red
‿ Animal: Black cat, White fox


。◕‿◕


³ Just a girl

‿ Piercing: None.
‿ Style: R&B. Sometimes I make myself look more gothic. ~_~""
‿ Hair color: Dark brown
‿ Eyes color: Brown * Green when I cry "">_> *
Bine ai venit pe Animezup, M i i r u!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcome dear! Ne bucuram sa te avem printre noi.
Sa te distrezi pe aici si sper sa iti placa. Sa iti faci multi, multi prieteni pe aici. Ehh.. pai ce as putea sa te mai intreb? O.O Adica, ai zis acolo tot ce trebuie sa stim, dat ehh, mai gasesc eu cateva intrebari.

1. Care e anotimpul tau preferat?
2. Care este materia ta preferata?
3. Ce zodie esti?

Si cam atat. Inca o data bine ai venit printre noi si nu uita sa te distrezi pe aici-sa. ^^ Ne mai citim pe aici. ^_____^
salut...bine ai venit pe animezup...sunt sigura ca toti useri te vor primi cu bratele deschise...pai cum a zis si Debb.' ai spus cam tot ce ar trebui sa stim...insa mai am niste intrebari

1.Care este animeul tau preferat?
2.Care este personajul tau preferat din animeuri?
3.Iti place scoala?
4.Vrei sa fim prietene?

inca odata iti urez bun venit si daca o sa iti vina ideea de a face un fic sa ma anunti ok21

bye,bye:bye:
Hei . Mulţumesc foarte mult pentru welcomizări . Eh , dacă am spus cam tot ce era de spus , cum se face că aţi mai găsit voi ceva de întrebat 41 .


@ Debb. '
1 . Toamna . Îmi plac ploile uşoare şi aerul rece adesea întâlnit . Precum şi nuanţele aşezate pe copaci .
2 . Desenul şi Latina . Desenul îl ador de mică şi nu mă pot schimba . Latina , e datorită profesoarei . Ne dă puţin de lucru şi ne explică totuşi atent şi înţelegem .
3 . Gemeni . Şi mulţi o spun tot simpul , că ascund două personalităţi total diferite în mine inger .


@ *~Mady~*
1 . Blue Gender . Mi-a plăcut acţiunea , personajele şi în general totul =D
2 . Eyes Rutherford , din Spirala . Ador cum arată şi personalitatea lui e una căreia nu-i pot rezista...
3 . Depinde . Sunt momente când o ador şi unele când nu . Dar face parte din viaţa mea , momentan ... Şi se ţine scai de mine , trebuie să-ncerc să o plac , nu 21 ?!
4 . Mi-ar face plăcere .

Cât despre acel fic ... am de mult ideea , dar sunt prea leneşă de felul meu pentru a şi scrie ceva . Deci , nici eu nu ştiu ce voi lăsa sau nu pe forum , pentru a vă marca 19 .
Deeeci am trecut si eu pe aici (era mai sa sa fiu omorata daca nu o faceam O_O).
Boooon, soo, sa vedem. Welcome here siiiisuuuleee, have fun si stii si tu restul. Intrebari nu am pentru ca te cunosc xD asa ca alceva nu mai am ce sa-ti zic 21
Hehe . Da' cine să te omoare , draga mea D= ?
*Mai bine tac ~ *
Mulţumesc că m-ai welcomizat şi toate alea .
Oh my ... Juliet O_o
ÃŽÅ£i ador avatarul - 3-

.ℓυ¢кy.sтαя.

Welcome!<3 I'm new too, lol xD Cred ca ieri am aterizat o.o

Ma numesc Anca. Si eu ador PH si VK(pe asta nu l-am terminat ca am aflat finalul si nu prea mi-a placut cand am auzit cum se termina -3-') Ai spus cam tot despre tine si in intrebari dar totusi cam as avea ceva sa te mai intreb xD

1. Matematica sau romana?
2. Ce limbi straine iti plac?
3. Ce fel de manga citesti?

Cam atat ^^ Distractie placuta :3
Hehe .
Alt bunăvoitor ce mă welcomizează 15 .
Mă simt iubită 22 .
Răspunsurile la întrebările tale , .ℓυ¢кy.sтαя. sunt ...
Dar mai întâi de toate , trebuie să-ţi spun cât de mult îţi ador avatarul <33 . Îl adooor !! Gata - .- .


1 . Categoric română . La matematică e ceva total disfuncţional . Nu-mi place , dacă nu-mi place , pur şi simplu nu o pot învăţa x'D .
2 . Engleza şi Latina . Mi se par cele mai uşoare . În clasele I- IV uram engleza , nu ştiam o boabă ... dar odată ce am intrat întra V-a , am adorat-o .
3 . Păi nu prea am preferinţe ... citesc orice-mi cade la îndemână , ca să spun aşa . Dar prefer genul romance , school story =D .



Mulţumesc pentru întrebări , vă mai aşteptăm pe la noi x'D .
Helău, Miiru *h.u.g.s*

Eu sunt Alle - Corii - Metal , cum doreşti tu. Îţi urez un bun venit călduros şi sper să te distrezi. Btw, să nu faci spam.

Well, well, well. . . Cam ca toate persoanele ce te-au salutat, am şi eu să-ţi pun câteva întrebări.
1. Ai pisicuţăă ? Sau motan ? Sau îţi plac ?
2. Hm, brunet sau blond ? : ))
3. Îţi place Drumeş ? Dacă da, ai citit Invitaţie la Vals ? Dacă da, ce crezi despre carte ? *laughs*
4. Care-i autorul tău preferat ?
5. Cartea de suflet este. . . ?
Cam atât am avut de spus. Sper să-ţi faci mulţi prieteni, şi să mă adaugi şi pe mine printre ei. If you want... *smile*
Uhm, îţi urez încă odată bun venit hug !
Pagini: 1 2