Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

☼____*::Bla Bla::*____☼

#11
Ms pt primire Love_Vampire pupic
Da scriu chiar 2 ficuri dar sunt inca on going, ca sa zic asa... poate o sa le postez dar prefer mai intai sa le stiu eu terminate 21
Kissupupic
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#12
Buna Ann Smile sunt Grey sunt si eu new pe aici Smile defapt de azi si vreau sa iti urez sedere placuta hmm nu prea am postat dar pe unde am umblat pe site mia placut e tare aici .
Intrebari nu am deoarece cam nu mai am ce sa te intreb .

so Hugs

#13
Love_Vampire- Nu sunt genul care sa faca fantasy, yaoi (desi le iubesc)... sau prea mult romance... unul dintre ele e postat(mda...sunt fan al simbolurilor antice si am facut o obsesie 21 ) multumita lui ralu^ care s-a oferit sa ma ajute, si ete ca mai am unu care e mai mult drama.... dar ala nu-l voi posta prea curand... Si... fiindca imaginatia dadea pe afara m-am mai apukat de scris unul gen actiune, dar si romance 4
Greywarr- ms de primire si de asemenea bine ai venit si tu pe forum hug
So.. thanks guys pupic
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#14
bine ai venit rocky ann hug.sper sa-ti placa aici Smile n-ai scapat de mine 19 si acum,intrebarile:

-am vazut ca iubesti skate-ul si vreau sa te intreb ce scheme stii sa faci si care sunt schemele tale preferate?

-care sunt melodiile tale preferate de la avril?71

-filme favorite ai? 4

Cam atat my dear si inca o data welcome and hope you'll have fun hug
Look what you've done
Now I'm like dust
Going in the air alone
Climbing in the heaven slow

#15
Hy Black Afina!

1.ollie,ollie180, ollie360, shove it, heelflip si kickflip (nu am un truck preferat, le iubesc pe toate si inca invat miscari noi 4 )
2. Toate melodiile ei imi plac, dar in mod deosebit... pai imi place Sk8er Boy, I'm With You si Take Me Away.
3. Filme...OMG...am o gramada care imi plac... iti voi spune doar cateva : Harry potter, Memoirs of a gheisha , Queen of the Damned,The Crow, Orele,Vampires Out For Blood,Pe gheata subtire,Teaching Mrs. Tingle,Fire & Ice,Anaconda 2,A 13-a Fantoma, Avatar, 2012,Piratii din Caraibe,Mamamia, The grudge... eh si nu-mi mai amintesc io acum altele...


Thanks Afina pt primire si ma bucur ca m-ai intrebat hug
So.. bye bye pupic
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)