Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ☼____*::Bla Bla::*____☼
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hi!!
Io's Ann,am 14 ani si sunt Constanta.De obicei mi se spune Cleo,Ann sau Rocky (numele nu prea imi place sa mi-l spun si nu cred ca conteaza)
Iubesc skateboard-ul si tot ce tine de snowboarding,sporturile de iarna si sporturile extreme.Alte pasiuni ale mele sunt:muzica,pianul,chitara acoustica,filmele,cititul si animeurile dar prefer mai mult mangaurile.
Imi place muzica rock,metal,pop,gothic rock,metal gothic si house.
Ascult:Arctica,Nickelback,Nickwish,Green Day,Avril Lavigne,Evanescence,Lifehouse,The Fray si Within Tempation.
Sunt o fire rebela, glumeata,crazy, cam meschina si imi place sa-mi petrec timpul cu gasca.
So...cam atat despre mine,astept intrebarile voastre
Bye and kissu
:bye:
Bine ai venit pe Animezup, ♫rocky_ann♫!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have some questions for you ...

- citesti manga ?
- yaoi sau yuri ?
- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
Nanami-chan

1. Da, normal ca citesc manga 8
2. Yaoi, clar:X iubesc gravitation
3. Un prieten e nevoie sa-l cunosti mai bine inainte de-al ti-l face... cred ca stii si tu ca un prieten nu se face asa una- doua Smile

any question?4
Bine ai venit ♫rocky_ann♫ ^_^

-ce culori iti plac?
-ce animeu yaoi iti place cel mai mult?
-ai citit ficuri yaoi?Daca da care ti-a placut cel mai mult?

:bye:
Bine ai venit pe Animezup.
Ai spus ca iti place Gravitation. Si mie mia placut mult :d 5
Si la muzica sa inteleg ca asculti rock? Pt ca daca da si eu ascult Green Day; Ecanscence; Within Temptation \m/
Intrebari....intrebari...
- Alte trupe rock mai asculti?
-Ce animeuri ai mai vazut?
-Bleach ai vazut? Si spunemi daca l-ai vazut cum ti s-a parut pt ca eu sunt o mare fana :d :d :d
AyameDarkAngel
1.Imi plac toate nuantele de albastru, mov si gri
2.Cel mai mult mi-a placut Gravitation
3.Da am citit ficuri de forum... cel mai mult imi plac The Demon's Paradise si The way to love 4

MemoriesOfNobody
1. Alte trupe de rock nu prea mai ascult... sau nu-mi amintesc io acum 21
2. Animeuri am vazut Nana, Gravitation, Durara, K-on, Angels Feather,Death note, Princes lover, 11 eyes, Blood+, Bleach, D. Gray-man, FMA, FMP, Special A,Loveless ,Ai No Kusabi
3. Bleach... am vazut o parte din el. Nu sunt o fana foarte mare dar e un anime destul de OK, mai ales ca eu am o pasiune pt. baietii anime cu parul portocaliu 21
Thanks pt. primire si daca mai aveti intrebari nu va sfiiti sa le puneti pupic
Uau, deci ai vazut Loveless si D. Gray-man.
Pai spunemi si mie cum e D. Gray-man ca nu am apucat sa-l vad 5 :d . Cat despre Loveless pot sa spun ca o fost destul de frumos dar ador melodia de la inceput. De Nana nu prea stiu ce sa spun. Mia placut la inceput dar dupaia la cam stricat. Si ce animeuri favorite ai? Kuroshitsuji ai vazut? Cum ti se pare?
Acuma scuzama ca pun atatea intrebari da am lipsa de ocupatie :-p .
MemoriesOfNobody

D. Gray-man e foarte tare! Allen e asa de dragut o//o si unele faze foarte comice 21
Singurul lucru care m-a facut sa ma uit la el a fost acela ca e un anime gen fantasy si grafica chiar imi place.
Hm... favorite... pai nu cred ca e un anime anume...
De Kuroshitsuji m-am apucat chiar azi dimineata si din cauza lenii n-am vazut decat 2 episoade, dar pana acum imi place si chiar m-a facut curioasa (cea ce e bine )
Merci pt. intrebari si chiar nu ma deranjeaza ca-mi pui ( imi place sa raspund la intrebari 21 )
Jaa pupic
bun venit.pai am si eu o intrebare
ai scris ficuri?
dak da posteazale si aici
Pagini: 1 2