Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ăăăm...

#11
Luka :
Ok, ÅŸtiu ce e vocaloid :]]] Dar nu ascult : - ?

Me†al:
Nais nick :]]] Aşaaa să vedem întrebările : - ?
1. Ultima dată aveam părul lung, deci da, sunt fată :]]
2. Aşa, mă bucur că ai aflat răspunsul aici. În fine, folosesc mai mult Aurora, pentru că Louanne e mai greu de pronunţat :]]]
3. Hm...să vedem...Still loving you, The Cage, Fullmoon, Flag in the Ground, Victoria's secret, Deathaura, Shy...nu le-am pus într-o ordine anume, doar cum mi-am amintit şi mai sunt melodii care îmi lac de la S.A da mi-e lene să scriu :]]]
4. Nu mă dau pe skateboard >:< Având în vedere că fac scrimă toată ziua şi din când în când mai invăţ alpinism, la lenea mea nu am învatat să mă şi pe sk8...
Şi eu sper sa fie minunat Kuroshitsuji, pentru că m-am îndragostit de Ciel : x
Merci că ai trecut p'aci, sper să mai vorbim * aaaand i like your nick =]]] *

ssakussassu:
Merci de întampinare şi, da probabil că voi posta şi un fic p'aci : - ? Ne mai citim *hug*
[Imagine: 2rxfouo.jpg]

#12
Nici bine nu am venit de la scoala ca deja intru pe Zup.

Vad ca deja te'ai acomodat, ma bucur pentru tine.
Curajoasa mai esti, ultima data cam ma uitam la Hell Girl la televizor era sa fac infart
= ]]
Vad ca multora le place Kuroshitsuji si de Ciel, poate imi spui si mie cum este. Eu am vazut nici jumate din primul episod ca l-am lasat balta. Ce sa ii fac. Nu ma omorati pentru aceasta "tragedie" cumplita.

Daca ai putea... cand vei face primul tau fic (sper ca nu ai facut si nu l-am vazut eu
) sa ma anunti la orce ora din zi sau noapte. Chiar vreau sa vad ce ar iesi.

*hugs* Nu vreau sa iti pun intrebari findca deja alti ti'au pus.

Stiu lenea... ce'l mai bun sport din Romania. Ieftin, ca sa il poata practica toate lumea.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
You.!
Merci de întâmpinare. Curajoasă? Hm.. sincer iubesc tot ce e horror, iar Hell girl nu e cea mai horror chestie pe care am vazut-o :]]
Da, îmi place manga-ul Kuroshitsuji. Anime-ul încă nu l-am văzut dar sunt sigură că va fi la fel de bun XD
Ăăm, nu încă nu l-am postat, dar e un fic la care scriu de mult şi probabil când voi avea timp îl voi posta şi te voi anunţa <3
Ne mai citim, mai vorbim p'aci *hugs*
[Imagine: 2rxfouo.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)