Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ăăăm...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Aăăă... nu mă prea pricep la descrieri >:< Dar fie...
Să vedem... sunt de pe undeva din ţară, numele nu contează, am aproape paişpe ani ( sunt scoprie <3 ).
În materie de muzică...hm... Ascult trupe de genu' : Within Temptation, Nightwish, Linkin Park, Sonata Arctica, Metallica, Ac/Dc, Big Bang, The gazette, Nightmare, SNSD...
Nu prea îmi plac anime-urile romance. Singurele care mi-au plăcut de genu' au fost: Nana, am citit prima dată manga-ul şi mi-a plăcut XD Şi cred că ar mai fi Lovely Complex. În rest prefer anime-urile horror,
psychological. Cât despre anime-urile preferate..uh, e o listă lungă... Câteva exemple: Jigoku Shoujo, Zombie Loan, Monster, Higurashi, Phantom: Requiem for the Phantom, FMP, Aoi Bungaku, Shikabane Hime, Hellsing Ultimate, Night Head Genesis şi mai sunt dar mi-e lene să mai scriu XD
Iar manga-ul pe care îl citesc momentan e Kuroshitsuji. Sunt la capitolul 28 şi îmi place. A devenit cu uşurinţă manga-ul meu preferat. Probabil voi vedea şi anime-ul, dar vreau să termin manga-ul <3
Ce-mi place: să citesc, să mă uit la filme/ anime-uri horror,să ascult muzică, să fac snowboard ( îmi plac toate sporturi de iarnă sau sporturile extreme în general) , să dorm >:
Ce nu-mi place: chimia ( oribilă materie >:< ), să zică cineva că n-am dreptate, să mi se zică ce să fac, să nu mă lase cineva să lenevesc ( dacă eu vreau să lenevesc, atunci lenevesc :]] )
Ăăăm.. aştept întrebările : ]
Bine ai venit pe Animezup, lou!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Eu prima! Yupi!
Poza e bestiala, hell girl?

Chiar te pricepi la descriere. Vad ca nu prea esti cu anime-urile cu tema romance. Am vazut si eu nana si mi'a placut extrem de mult.
Scuze ca nu ti'am raspuns mai devreme. Acum am vazut si eu ca ai postat.

Sper sa iti faci cati mai multi prieteni.
Si sa ii cunosti pe Moderatori.

Sper ca ai citit regurile, nu sunt multe, dar sunt la obiect si folositoare.

Vad ca iti place manga-ul, eu nu citesc. Vad ca iti place foarte mult, cine stie poate ma tentezi.

Numai Zuppy ti'a dat comm = )) Deci am deosebita placere sa fiu prima care iti spune "o sedere placuta".
Maine o sa iti dau si eu cateva puncte, pentru ca... motivul? Esti de treaba, pe mine ca orcine ma impresioneaza usor useri. Da deci... daca o sa mai vorbim o sa vezi ca iti fac o mie si ceva de complimente. =.=

Sper sa mai vorbim. Orce nelamurire poti sa intrebi pe Moderatori, daca vrei sa mai vorbim un pm sau un mesaj la profil.
Yee!!! Inca un membru nou pe zup. Cred ca asta ar fi trebui sa fie la inceput = )) Asta e.

:bye:
bun venit, lou ^^

omg, haules! xD insfarsit mai multa lume ce asculta metal. anime-uri horror? zodia scorpion? welcome to my world.

1. ne spui totusi numele tau?
2. culoare preferata?
3. culoarea ochilor/parului?
4. filme preferate?
5. personaj preferat?

cam atat. sper sa ne intelegem bine ^^

EDIT: aaa, si am vazut ca iti place kuroshitsuji, sa stii ca anime-ul e mai fain 10 (parerea mea)
Bun venit pe Animezup, si ne bucuram ca te avem printre noi!

Ideea este sa te distrezi si sa comunici cat vrei pe aici! Prieteni, cred ca iti vei face multi, foarte multi. Imi place si mei Nana si manga-ul Kuroshitsuji. Anime-ul, este si el misto. Vad ca iti plac multe trupe, in general, eu nu prea ascult astfel de trupe. Interesante. DE descriere, te-ai descris bine. Am aflat ca iti place sa lenevesti, dar cine nu leneveste? 21 Am cateva intrebari..

1. Nu ne poti spune prenumele tau? 4 SAu sa ne spui cum sa te strigam pe zup?
2. Ce culori iti plac?
3. Ce iti place la Hell Girl?
4. Daca ti s-ar da oportunitatea de a fi Hell girl, ai accepta, sau nu? 4


atat, succes pe forum si poate ne mai "citim" pe aici 3
Oi! Have phun here. Asculti punk? Daca da, ce trupe?
Oh si, iti plac filmele cu zombie?
You.! Merci de întâmpinare. Şi eu sper să ne împrietenim şi ne mai citim p'aci <3


Luka:
1. E pe riscul tău :]] Mă cheamă Louanne Aurora...
2.Mai multe..verde, negru, gri, mov, rosu, albastru
3. Ochi negri şi păr la fel
4. Tot ce e horror
5. Multe, dar în general cele sadice/ perverse
Mulţam că ai trecut p'aci


Artist:
1.Am spus la întrebarea 1 ambele prenume. De strigat mă strigaţi cum vreţi voi ._.
2.Am răspuns mai sus.
3. Îmi place totul la acest anime. Nu spun de ce, pentu că aş lungi-o, dar acest anime e exact pe gustul meu
4.Logic că da :]]]
Ne mai citim D:


Triangle:
Punck? Nu. Filme cu zombie? Nu. Merci că ai trecut şi ne mai citim.


fleeting ray :
Da, ştiu e îngrozitoare :]]] Şi nu o să uit să-mi mânân legumele O.O Ne mai citim *hugs*
merci de raspuns hug

as mai avea ceva...stiu ca asculti mai mult metal, dar ai incercat vreodata vocaloid? 4 (sau nici nu stii ce e aia...)
Wow. Mă bucur că ți-am citit topicul. Lou, ești genială și eu nu spun asta prea des, dar am fost uimit, ba chiar șocat când am văzut câte asemănări sunt între noi.
Am uitat să - ți zic bun venit pe zup ! Well, nu mă pricep la urări, deci atât am putut spune * laughs * .
Întrebări. Da, deci mă faci să mă întreb multe lucruri despre tine fiindcă avem multe pasiuni comune : D . So . . . Let s start.
1. Ești fată ? ( Asta e mai mult o convingere * laughs * . I know, stupid question. )
2. Cum te cheamă ? : D
3. Ce melodii de la Sonata Arctica îți plac ? ( Yeah, I m a biiig fan of SA )
4. Te dai și pe skateboard ? ( Având în vedere că te dai și pe snowboard * like me * , credeam că te dai și pe skateboard * like me * ) .
Așa. Ziceai ceva de Kuroshitsuji. E un anime genial și manga e la fel de genială. Chiar trebuie să vezi animeul fiindcă e minunat ! * I am a big, big fan ! * laughs*
So. Ședere plăcută p-aci și sper să ne mai citim : D .

EDIIIT - KUN : Ți-am aflat numele * laughs * . Asta primesc pentru că mă lălăi ( uneori ) când scriu * laughs * .
bun venit printre noi .....sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni....Zuppy02:biggrin: ........ai grija cu regurile,nus multe doar cateva ........sper ca vei face un fic ca vad ca ai creactivitate ....mno.....imi pare bine ca ca te afli printre noi .....distreazate si bafta in continuare ...............teee pupaceste Melly.....Zuppy02Tongue:o13:TongueZuppy21
Pagini: 1 2