Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

În grădina cu flori

#11
@ Mad Hatter: Ciaossu Miru! Mulţumesc pentru primire, am ales acest titlu deoarece în grădina cu flori mă simt cel mai bine.

1). Da, am auzit. De curând am ascultat melodia lui "superman"
2). Femeia minune? Chiar nu ÅŸtiu.
3). Uneori când sunt singură cânt.
4). Nu îmi fac repede prieteni
5). Sigur că daaa! Îmi place toată familia Vongola.

@ Andreeea: Mulţumesc şi ţie pentru primire. Am trecut clasa a 8-a şi mă bucur că ai un prieten din Călăraşi, dar eu din păcate nu sunt satanistă. Eu am 6 pisici, 2 adulţi şi 4 pui care sunt copii lor. Îmi plac toate animalele, nu am favorite.
[Imagine: wiorcm.gif]

#12
Bună, Mădălina.
Eu sunt Jess, încăntată de cunoștiință. Sper să te distrezi pe forum, să îți faci mulți prieteni and so on.
So, am și eu câteva întrebări.


. Asculți k-pop ?
. Ai animale de casă ?
. Care sunt serialele tale preferate ?
. Ce flori îți mai plac ? Btw, și eu ador florile. <3
. Coreea, China sau Japonia ?

Dacă am repetat vreo întrebare, scuze dar n-am citit toate întrebările. Anyway, în unele privințe ne asemănăm, chiar foarte mult.

Oricum, ședere plăcută pe zup.
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#13
Salut bine ai venit pe Animezuppupic
De unde ai dat de acest site?
De unde esti?
Atat...paaaabye

#14
Hei! :]
Bun venit pe Zup, Mădălina. Eu sunt Larisa, dar dacă vrei, poţi să-mi spui Lari (defapt, chiar m-aş bucura:]] ).
Îmi place mult titlul topicului, e foarte inspirat şi nu e ceva obişnuit. Din păcate, eu nu am fost la fel de inspirată când m-am prezentat, dar asta este.:]]
Păi..sper să te simţi bine pe aici, să îţi faci cât mai mulţi prieteni şi să-mi scuzi mica întârziere.;;]
Întrebări nu am. xD. Have fun!

*Hugs`*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#15
@ Silv. : Salutare şi ţie Jess. Am o rugăminte, poţi să îmi zici te rog Bluebell? Nu prea îmi place numele meu.

1). Ascult uneori, dar nu sunt addicted.
2). Am 6 pisici, 2 adulţi şi 4 pui
3). Sigurul serial pe care îl urmăream, Legendele Palatului. Sunt mai mult cu filmele.
4). Înafară de clopoţei, îmi plac orhideele, lalelele, nuferii, ghioceii, margaretele, narcisele, crinii, bujorii.
5). Japonia.

@ theia : Mulţumesc pentru primire theia.
De acest forum am dat pe google când căutam un anume forum făcut de o prietenă, dar nu l-am găsit şi am intrat aici. Sunt din Călărasi, buh-bye.

@ Candy_Girl_Love.: Mersi mult! Şi eu sper să mă distrez aici, pa-pa lari
[Imagine: wiorcm.gif]

#16
Salut. 4 bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi tot tacâmul.
Eu mi-s Teh and all that ÅŸit.
Întrebări, nu prea am din simplul fapt că mi-e lene să citesc ceea ce au întrebat ceilalţi mai sus şi mi-e teamă să nu mă repet, dar ... ca să nu fiu totuşi atât de out şi off, te întreb şi eu ceva, chiar dacă mă repet, mă vei ierta.
ÃŽÅ£i plac pisicile?
Doamne, vreau o pisică şi de asta am şi eu un fix acum.

Ne vedem prin zonă. Şedere plăcută!

#17
@ Teh : Salut Teh şi scuze pentru late reply. De asemenea, sper să mă simt bine.
Da, îmi plac pisicile. Am 6 dacă nu am mai spus, 4 pui şi doi adulţi, dar oricum puii îi voi da.

See ya!~
[Imagine: wiorcm.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)