Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Academia Vrajitorilor

#41
Deşi capitolul e postat de ceva timp , acum am reuşit să îl citesc...
La început nu prea am înţeles prea multe lucruri din capitol . M-ai lăsat în suspan deoarece încă nu am aflat prea multe lucruri despre Chris , nici măcăr cum arată . De ce a leşinat în momentul în care urma să îl cunoaştem şi noi pe acest personaj misterios ? Deci vreau să aflu ce s-a întâmplat cu ea , ma gândeam că puterile celor 8 au slăbit-o ...
Viaţa Luciei este extrem de complicată , mai ales cu atâţi bărbaţi în viaţa ei :)) A mai apărut şi David . Nu ştiu de ce , dar m-a bucurat să aflu că Lucy iubesţe pe cineva , chiar nu cred că aş vrea o relaţie cu Lucas care este prea arogant pentru ea , nu pare potrivit pentru Lucy ...
Dar ce s-a întâmplat cu David ? A aflat de sentimentele fetei şi a dispărut din viaţa ei ? Oare el ce simte pentru ea ?
Şi din nou ne-ai lăsat în suspans . Sper că următorul capitol îi vom cunoaşte pe cei 8 şi vom afla mai multe .
Baftă la scris !

#42
uite ca vin si eu pe la ficu tau;)
scuze pt intarziere:D,deci sa incep cu inceputul,greseli de tastare nu am vazut [ si nici nam fost atenta la asta : )) ]
imi place mult ficu` si sper sa nu te lasi de el,ca ne suparam:-w
imi place Lucy da` saraca are viata asa de complicata
[cu atatia baieti in juru` ei,:-s]
ma-m bucurat sa vad ca iubeste p`cineva,da akuma chiar pe verisorul ei David:-?,suna kam nuj:-??
plin de suspans >:).
imi place ca nu s-a indragostit de Lucas >:P,nu imi place ca ii prea arogant,orgolios [ in fine :-j ]
imi place in schimb Paul :> 8->,este atat de dulce:> si imi place si de Anthony:>:X,dar e si mai curios ka imi place de Christian si nici nu a aparut bine:>:-?,in fine vreau sa il descri in urmatoru` capitol;;),sa aflam si noi mai multe despre el si ceilalti barbati din incapere,dar mai ales de David : )!
si as mai vrea sa pui cap. ala mai repede,ca nu mai pot astepta =p~!
:))
capisci ? ;;)
kissu:* si spor la scris ;)
>:D<
[Imagine: RUASOVNNHBNQMBJBJES.jpg]
Noo` sa renuntz nici macar o fractziune de secunda8
fiindca totdeauna pierzii,dak renuntzi la lupta 8!!
Soo` bye bye pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [ Vampire Knight ] - Academia Vampirilor BloodyInnocence 12 10.383 28-04-2011, 03:44 PM
Ultimul răspuns: Sasame
  Scoala Vrajitorilor Nekirus 3 3.203 26-04-2011, 01:44 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Academia La Luna [+16] [ vampire&angel ] Secret Past 1 2.808 03-01-2010, 02:55 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)