Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#91
La mine topul se schimba cu sezonul vad 21

#1 Karin -a ajuns sa-mi placa foarte mult de ea. E destul de independenta, chiar daca ii place de un baiat stie sa se gandeasca si la altceva. Abilitatile ei nu sunt pentru lupta si cu toate acestea nu e complexat de acest lucru. Stie ce poate si se mandreste cu asta. Inca un lucru care imi place la ea e ca nu ii era frica sa se rasteasca la Sasuke. Momentul cand a devenit preferata mea a fost cand i-a zis in fata ca e slab si el nu a facut decat sa-i ofere o explicatie. Inca un lucru ce-mi place la relatia cu el: ii zice pe nume, nu Sasuke-kun, ceea ce denota ca desi il place/placea/whatever il trata ca de la egal la egal, nu simtea nevoia sa-l giugiuleasca.

#2 Temari -chiar are potentialul sa devina un personaj destul de reusit, dar deh o vedem destul de rar.

#3 Anko -too funny

#4 Hinata - destul de simpatica, dar incepe sa ma lase rece

#5 Ino - pentru ca site ce inseamna prietenia
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#92
1.Ino-Seamana cu mine cam la tot o singira diferenta eu nus chiar asa de rautacioasa XD
2.TenTen-jutsu ei cu armele si comportamentul ma dau pe spate
3.Temari-pur si simplu imi place
4.Hinata-draguta...
5.Sakura-nu imi place nimic la ea dar altcineva sa pun nu aveam cine21
[Imagine: Hachi--Nobu-sign.jpg]

#93
Hinata- pentru ca este mai timida, rezervata si mai e si draguta
Sakura- sa spunem ca imi place cum arata.. si ce mai ficurile cu Sakura ma fac sa o vad altfel decat in anime... daca ma luam numai dupa anime cred ca era pe ultimul loc 21 24
Ino- imi place cum arata.. mai ales in shippuden
Tsunade- e puternica, frumoasa...
Temari- nu stiu de ce dar imi place... 21
Mi-e foameee!!!

#94
1. Tsunade-samaaaa...pai e prima femeie ajunsa hogake si in + este foarte puternica.. oricum e cute si amuzanta <3
2.hmmz.. pai o sa zic temari... da, este foarte puternica si in +.. e din satu' nisipului, huh? cu my gaara =3, deci normal ca e tare
3..boom boom... pai o sa ma credeti o idioata dar zic sakura.. de ce? pentru ca.. da, in prima serie E VARZA SARACA dar pe la sfarsitul seriei( de cat a plecat sasuke, Dne ajuta^^) si in shippuden devine puternica antrenandu-se cu Tsunade. Si in + , e patetica dar ador obsesia ei pentru sasuke... nu poti sa zici ca e una din ingamfatele care vrea sa se dea mare ca este cu cel mai bun.. ei chiar ii pasa si vrea sa se antreneze initial pentru a merge cu uchiha sa se antreneze.. da' bou logic ca n-a luat-o..bine ...nici ca o vedeam pe sakura tsopaind pe acolo cu orochimaru, dar, deh106
4. tentenSmile puternica, ambitioasa.. si imi place ca foloseste numai shuriken si kunai,adica, si-a facut jutsuri folosind armele. Smile
5. haaa39 hai ca nu mai stiu pe cin' sa pun .. a da.. hinata21 pai.. dah, nu e atat de puernica dar s-a batut cu neji la al treilea examen chunin rescandu-si viata doar ca sa arata ca vrea sa se schimbe, sa lupte sa fie mai buna.. pe parcurs, reuseste asta..
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#95
1. Temari - este dragutza , amuzanta , puternica si frumoasa.In plus in are ca frate pe Gaara-kun.In plus ea a devenit Jonin din ce rezulta ca stie sa-si stapaneasca puterile.
2. Tenten - imi plac armele cu care ataca.Sunt atat de diferite...Daca as fi in locul ei cred ca as sta sa ma holbez la ele o zi intreaga si tot n-as decide cu care sa atac.Pacat ca dusmanul n-ar astepta atat de mult.
3. Tsunade - Este puternica , dragutza si amabila.In plus ea este prima femeie hokage si stie sa se puna pe treaba cand este nevoie.Ea este nepoata primului hokage si l-a avut pe al treilea hokage sensei.Se potriveste perfect.
4. Karin - Pe putin i-am vazut ca o placeau pe Karin.Ea este foarte puternica si este in aceeasi echipa cu Sasuke.Desi este foarte puternica,ea are si anumite defecte oarecum vizibile .Este inebunita de Sasuke mai mult decat Sakura.Ceva foarte ciudat deoarece in serial rareori vezi pe cineva ca iubeste ca ea.Ciudat si scarbos in acelasi timp...dar oricum ea este una din preferatele mele.
5. Konan - este putenica si desteapta si in plus a format parte din Akatsuki,o organizatie destul de puternica.Ea a fost prietena cu Nagato si Yahiko si a trecut prin multe razboaie si suferinte.
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#96
1.Sakura -Pai nu as zice ca mor eu dupa rozul acela strident , sau dupa cat era de obsedata in prima parte , imi place mult cum s-a schimbat in Shippuden . Aici este mult mai puternica , si-a schimbat chiar si caracterul . Nu mai este asa de distanta fata de Naruto , si sa zicem ca a deenit si mult mai " folositoare " ca sa zic asa .
2.TenTen-Imi plac mult cocurile acelea , sunt chiar dragute^^ . In plus , imi place cand o face pe isterica si se bate cu Lee ... ^^'
3.Konan-Imi place mult jutsul ei , este chiar interesant . Si arata foarte bine , iar albastrul acela o prinde de minune ^^ !
4.Tsunade-sama -Este destul de draguta pentru varsta ei , si chiar foarte puternica .
5.Natsuhi-Imi plac ochii si parul , dar mai ales faptul ca si-a dat viata pentru fiul ei , Sumaru ]: .
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#97
Aşaa... să vedem şi topul meu [acum, nici eu n-am idee ce voi scrie21]

1. Hinata- Îmi place foarte mult personajul acesta. Cel mai mult la ea îmi place personalitatea. E aşa timidă, dar totuşi puternică şi chiar dacă îl iubeşte pe Naruto, nu o arată aşa ca Sakura. În plus, e şi foarte frumoasă, mai ales în Shippuden. Acest personaj se aseamană foarte mult cu mine, pot să spun că mă regăsesc în ea şi, să fim sinceri, ştie de cine să se îndrăgostească. Adică, Naruto are un suflet mare, îl îndrăgesc foarte mult.

2. TenTen- E puternică, foarte puternică. Îmi place caracterul său de fată dură şi îmi place că nu-şi arată sentimentele.

3. Sakura- Ei bine, şi ea îmi place, într-o anumită măsură. Chiar dacă nu-mi place rozul, părul ei e frumos, de ce să nu recunosc... 21 Detest la ea cel mai tare comportamentul. E aşa stresantă. Ar putea fi şi ea mai... indiferentă, nu ştiu. Aşa doar îl stresează pe Sasuke. În Shippuden o plac foarte mult. S-a schimbat şi asta mă încântă, însă tot Hinata rămâne pe locul unu^^

4. Tsunade- O apreciez pentru că e prima femeie ce a ajuns Hokage, asta dovedind că este puternică. Şi îmi mai place şi comportamentul său, iar ochii, are nişte ochi superbi^^

5. Temari- Ei bine, îmi place şi ea, într-o anumită măsură. Adică, nu se găseşte printre personajele mele preferate, dar în lipsă de alt personaj feminin plăcut de mine, merge21 Singurul lucru, adică, singurele lucruri ce-mi plac la ea sunt caracterul şi ochii^^

So... this is my top 5 4

#98
pai sa vedem:
1. Sakura: pentru ca a devenit mult mai puternica si total schimbata. ii ador noua atitudine si ea chiar a suferit mult, acum vede viata altfel, ea chiar il iubeste pe sasuke,nu e numai o obsesie ca la ino sau alte fete. Ii calca pe urmele lui Tsunade...
2. Tsunade: e o scumpa si ca a avut rabdare cu Sakura la antrenament, amuzanta, puternica si arata bine.
3. Hinata ii ador timiditatea, desi cam exagereaza in preajma lui Naruto 21
4. Ten Ten e cam batausa si amuzanta.
5. Temari ii ador puterea si comportamentul:X
[Imagine: h8v.gif]
 

#99
No 1 ar fi cu siguranta Anko - ii ador personalitatea
No 2 cred ca este Ten Ten - este foarte talentata ( si dragutza )
No 3 Hinata - imi place felul ei de a fi
No 4 Tsunade - este chiar draguta si foarte puternica la ce varsta are
No 5 Sakura/Ino - chiar nu ma pot hotari intre ele doua, dara daca trebuie sa fie neaparat una singura atunci cred ca o aleg pe Sakura pentru ca a avansat foarte mult
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Eu nu am sa le pun pe Ino si Karin care ma enerveaza deoarece sunt obsedate de Sasuke si nu-mi plac nici la fizic

Sakura - mie una imi place acest personaj si nu e obsedata dupa Sasuke ci il iubeste ( Ino si Karin sunt obsedate)

Tsunade - e frumoasa , a ajutat-o pe Sakura sa devina mai puternica

Konan - e singura femeie din Akatsuki si se potriveste cu Pein care este liderul Akatuski si numai ea ii spune pe nume

Mikoto si Kushina - deoarece ambele sunt frumoase , au baietii frumosi : Sasuke , Itachi si Naruto , si sunt dragute

Hinata - mie una nu-mi prea place dar am avut de ales dintre Ino , Karin , Temari si TenTen asa ca am ales-o pe Hinata



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.861 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.359 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)