Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#19
Eu am inteles totul. Pentru ca tocmai am efectuat o cautare pe google dupa criteriul statistici pentru site-uri anime. Va ofer una bucata de statistici si va spun ca m-a dus cautarea si la animezup.

Prima statistica (doar primele 10 locuri) :

(2101) Un site creat special pentru tine. Jocuri online. Game online. Joaca-te alaturi de noi cele mai noi si mai tari jocuri online. miniclip.ro ce legatura are cu anime-ul ? :34:

(2098) newz.ro primul serviciu gratuit de stiri si articole pe e-mail (peste 55, 000 abonati in Martie 2006)

(2159) Guvernul Romaniei - de-abia pe locul 3 ? :->

(1696) LOVERS.RO - Locul potrivit pentru intalniri pasionale. Gaseste-ti perechea potrivita pentru prietenie, casatorie sau pentru o aventura de o noapte. Dragoste, iubire, pasiune, sex, prietenii, casatorii. Adica-ti gasesti sotul/sotia acolo ? Lol. 24

(2273) Comunitatea Motociclistilor din Romania Locul de intalnire virtual al motociclistilor de pretutindeni. Tutoriale, articole, comentarii, modele noi. Sfaturi pentru incepatori. Fete motocicliste.

(9) manele, manele noi, noi, manele gratis, video manele, manele romanesti, download manele, manele 2007, noi, muzica, manele live, video, manele,...

(2467) Coduri Postale : Lista noilor coduri postale din romania.

(1456) Fun-SmS.Ro - Portal GSM, sonerii polifonice, monofonice, sms gratis, logo-uri, imagini color, wallpapere, screensavere mobil, coduri telefoane, jocuri java, mesaje haioase si de dragoste, forum etc

(210) MicaPublicitate.Net - Site de anunturi gratuite.

(2092) Farmacie online unde gasesti medicamente si prospecte, produse cosmetice, pentru igiena personala si multe altele...

Bine si anime-urile unde-s ? 39
[Imagine: shaiyalight.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Dei - 15-03-2008, 09:29 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)