Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#15
Fresh meat!
"vreausafiumarevedeta" - sieuvreaucepropuisafacem?
"cele trei sirena din h2o" - si eu care credeam ca in h2o e doar o sirene 10
"ce personaj din echipa mew mew?" - ce personaj ce?
"adevarurile lumii" - oohooo, ce tari suntem! veniti cu totii la oracolul Animezup! se pare ca aici se gasesc adevarurile lumii! pa bune! adevar graiesc eu voua!
"sasuke sakura naruto si kakashi dupa 10 ani" - au hernie si artrita si reumatism si placa dentara
"gardianul roz gardianul albastru gardianul galben gardianul rosu gardianul verde" - si gardianul curcubeu era ta'su
"camera ascunsa ginecolog" - doamne fereste! cum dumnezeu dai de asa ceva pe zup? O_o
"melodia de la h2o cand incepe" - se numeste opening theme, Einstein >.>
"povesti cu sasuke si sakura chat" - hai ca stiu eu una. Fii atenta:
Sakura: hi
Sakura: cf?
Sasuke: sal
Sasuke: nik
Sakura: oke
Sakura: bye-bye
Sasuke: pa
-the end-
"prima zi de scoala a sakurei" - a fost oribila 20 mamica ei a lasat-o singura 20 si invatatoarea era grasa 20 si Sakura s-a facut emo din cauza acestei traume din copilarie
"mori ogai in romana" - dar daca moare in alta limba ce are?
"cand vor da episoadele noi din h2o" - nu stiu
"kaleido star!! phoenixul" - doar aici!!acum!!click!!intrati!!
"stiri episoade noi h2o" - Andreea, ai legatura
"te iubesc blue rose" - eu nu 10
"sururb cu ochi" - reactia mea: 242424
"cea mai trista parte din naruto" - partea dintre inceput si sfarsit
"naruto cand era adolescent" - avea cosuri pe fata 10
"cum poti face o animatie 3d?" - cu grija si bagare de seama
"neji este mare hinata e mostenitoare" - naruto are valoare sasuke de ciuda moare! Haules!
"cele mai inportante evenimente din primul razboi mondial" - holocaustul a fost destul de inportant
"jocuri cu yusukeinuyasha" - da ce e asta? strutocamila in versiunea anime?
"care este zodia nascuta in apa?" - aia care s-a inecat la nastere >.>
"o poveste cu sakura si sasuke plangand dupa sasuke" - inteleg de ce sakura plange dupa sasuke dar sasuke de ce plange dupa sasuke? se iubeste singur?
"ioshimoto banana" - hokaitsu castravete! na



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Flaw - 12-03-2008, 02:35 AM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)