Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#13
Set nou de cautari... de data asta si mai stupide 21

"desene bugs bany" - nu cred ca gasiti asa ceva pe Zup. Userii nostri stiu sa scrie corect, nu?
"ultima" - ba prima
"cainele cartof" - no comment... 22
"o poveste cu naruto sasuke si sakura o noua colega noua poveste" - eu nu am inteles nimic.... voi?
"jocuri tazan" - Huh? Fazan sau Tarzan?
"ceva nou cu yuki eiri" - ce ceva?
"vreau sa vad episoadele sailor moon" - asa... si? uita-te
"ino & naruto= love love love love love love love love love love" - ai uitat sa pui si pupicpupicpupicpupicpupicpupic si 888888 >.<
"cine face glasul la h2o?" - ala cu limba >.>
"trimite sirenelor h2o mesaj" - cred ca asta e prieten cu ala care cauta numarul de telefon al Power Rangers. Cred ca acum vrea sa aranjeze o lipeala intre sirene si Power Rangers si le trimite detalii
"despre sora si leon de la kaleido star on-line in limba romana" - cauta pe google.ro si bifeaza rezultatele doar in limba romana, geniule 21
"japoneze sex nudo" - nu tinem hentai pe site >.<
"jocuri foarte vechi de pe anime" - cat de vechi?



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Flaw - 04-03-2008, 10:03 AM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)