Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#55
ok deci am trecut si eu pe aici (lipsa de ocupatie) si nu m-am oprit pana nu am citit toate cele 13 pagini, mai ales ce a postat flaw iar rezultatul- am ras cu lacrimi pana a venit toata familia pe la mine sa vada daca nu cumva trebuie sa ma duca le vreun ospiciu ceva21
Nici nu mai stiu care au fost cele mai tari pentru ca mereu aparea inca una si inca una iar eu muream de ras. Nu mi-am imaginat niciodata ca la asemenea cautari stupide pe net poti gasi animezup-ul 22..that's funny..dar si trist..adica hello guys...tocmai dragul nostru forum?17

off topic: absolutep0wer nu are ce cauta post-ul tau aici..de aia exista un topic numit "nou veniti"...poate il gasesti si tu si postezi pe acolo in loc sa faci spam...nu mi-o lua in nume de rau dar pentru asta e facut acel topic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de myuu - 13-05-2009, 09:17 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)