Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#49
*cough* Was it to harsh?Btw,nu am vrut sa o zic in nume de rau..adica,nu ca mozii sunt rai ..ma refeream la userii care fac spam and stuff...[si da,am mai zis ca nu am umorl lui Flaw,nu am nici macar un sfert] .In plus,nu am chestia aceea pe care o are Cedik[un panel or smth like that].Sunt luate de pe un site [gtop mai precis]...

Am sa mai pun cateva cautari ..
joc rimat si teai distrat -Mda,Ichigo si cu Naruto s-au luat de mana si au inceput sa sara sotronul.
fotografii manga-Saracu`,nu a mai vazut manga in realitate si vrea sa vada macar poze cu manga :[
muvies online-Nu,nu... 39 Avem numai muvies offline.
penneys poze-Doamne,aici nu mai zic nimic ..O_O
sait de vazut cine sta pe invizibal - Daca stau pe invizibal atunci inseamna ca nu vor sa vorbeasca cu tine ,asa ca lasa-i Ainstain.
ujvi-hsha?
most people shout feee when they lose control of their car. but i say hold my beer and watch this-*loses control of the car* FEEEEEE...
-Mitzuke
LOLNOPE



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Mitzuke - 11-10-2008, 01:57 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)