Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#47
Vad ca Flaw nu mai pune asa ca voi ma iadauga eu cateva xD [btw,nu am umorul lui...]

Jocuri cu acrobatii la trapeze -Veniti,veniti!Doar la Zup puteti gasi moderatori ce jongleaza cu useri si admini ce imblanzesc spammeri!
ficul cu gask lui sasuke - Sasuke se plimba cu gasca lui de ciutani prin oras dandu-se mare cu telefonu` lui care face pac-tac si are sina d`aia...
ingerul negru sakura -Holy Cow,de cand e Sakura inger?Doamne,a omorat-o Kishimoto?:-S
phoenixul prinde -ce prinde?
animazup -nope,avem numai animezup.Try in another place.Shu,shu !
jocuri cu matematica si adunari-Mai ,copile...aici e un forum prietenos.Prietenos!Tu te imprietensti cu cineva spunandu-i cat e 6,587(7) x 2,60 ?!
pe aripile vantului rezumat-Inca unu` care vrea google sa ii faca temele
cand sakura fata noua vine la scoala toti baietii se indragostesc d... -Oh,nici google nu te suporta ._. [sau nu suporta ficurile cu Sakura -_-]
youtube sirenele cleo ema si rikki h2o just add water - Copii orfani...cauta videouri de pe youtube pe google
programe de blenduri -programe de ce?
smileyuri- ...Asta e un forum manga si anime,nu?39
chibi chibi chibi chibi chibi chibi chibi ch.. -STOP!ce,ti s-au blocat degetele?!


Sper ca nu s-a suparat daca am pus eu ..65
LOLNOPE



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Mitzuke - 10-10-2008, 09:05 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)