Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#82
Eu stiam de mai de mult de acest forum, chiar inca de la infiintarea acestuia, dar pentru ca inainte activam pe alte comunitati nu am mai simtit nevoia sa imi fac cont si aici. Daca imi aduc bine aminte am aflat de acest forum prin raposatul manga-anime, care avand parteneriat cu Animezup se promovau reciproc. Dupa ce s-au inchis din diverse motive respectivele forumuri am avut o perioada de vreo 2-3 ani in care nu am mai avut treaba cu anime-ul, insa dupa un timp am inceput sa devin nostalgic dupa acele vremuri. Si uita asa am inceput sa trec prin toate forumurile manga/anime de care imi mai aduceam aminte sperand ca voi da de unul care mai are ceva viata in el, iar acesta cam ramasese singurul unde am observat ca inca se mai posta zilnic (now less so, sadly).
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup - de Romania - 08-03-2015, 04:40 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)