Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#75
Asa...nimeni de mult timp numai zice nimik. Probabil adminu a uitat de noi. Asa ca pun si eu ceva...asa, sa nu va plictisiti:

1. Un cal poate avea tulburare de comportament?-ce treaba are asta cu animezup? Rectific, ce treaba are asta cu nenea Google?

2. Sunt bipolar sau peste asteptari?-nici una nici alta, esti doar fraier...

3. De ce americanilor le este frica de dragoni?-ce ne intereseaza pe noi? Poate daca ziceai "De ce ii e lui Naruto frica de dragoni?" mai era ceva...

4. Luptatorii ninja sunt mai buni decat piratii?- intrebarea vietii...

5. De ce este un corb la fel ca un birou?- de cand?

6. De ce si-a colorat Brian Wilson barba?- de cucu...

7. Ar trebui sa ma marit cu el?- incearca pe animekage.com, poate stiu
ei...

8. As vrea sa pot vorbi cu balenele (in “baleneza”)- si eu sa am un Porche, ce propui sa facem?

9. De ce nu poti sta pe suprafata soarelui?- ca nu-ti da mama voie...

Mai am pana la umorul lui flew....muuult......
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de DarkAngeI - 24-02-2012, 09:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)